Skocz do zawartości


Zdjęcie

Stuknie (?) / Pierdzenie z głośników/słuchawek.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 legitboy

legitboy

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 26 11 2014 - 18:41

Witam,

posiadam pewien dziwny problem z komputerem od pewnego czasu, tzn od próby wyczyszczenia go w środku..

Starałem się niczego nie uszkodzić, użyłem suszarki do wydmuchania kurzu itp.

Po owym czyszczeniu włączyłem komputer, muzykę i usłyszałem lekkie stukanie w głośnikach, nie jest to bardzo głośne, najlepiej je można wyłapać włączając jakieś instrumentalne dźwięki.

Z tego co zauważyłem występuję to tylko i wyłącznie gdy włączam jakąś muzykę, czy podczas jakiegoś sekundowego / dwu dźwięku np. z Windowsa..

 

Mój komputer jest to: HP Compaq Elite 8300 Microtower.

 

Dodam tylko, że zmieniałem głośniki, podłączyłem dodatkową kartę dźwiękową, podłączałem słuchawki, na każdym wejściu i każdym sprzęcie jest to samo.

Sterowniki reinstallowałem, Windowsa również, próbowałem jeszcze przeczyścić komputer kilka razy lecz nic się nie zmienia.

Jedyne co zauważyłem to, pierdzenie / pukanie nie występuję podczas słuchania poprzez HDMI (telewizor). Jednak gdy zmienię na domyślnę urządzenie którąś z kart dźwiękowych jest nadal to samo.

 

Nie mam kompletnie pomysłu co jest przyczyną. Na dłuższą metę bardzo to męczy i irytuję.

Jak ktoś ma jakiekolwiek pomysły.. czy cokolwiek - wszystko postaram się wypróbować i z góry dziękuję.



  • 0

Zobacz więcej tematów z tagiem: problem z dźwiękiem pukanie pierdzenie głośniki



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych