Skocz do zawartości


Zdjęcie

Strony nie wyświetlają sie poprawnie we wszystkich urządzeniach - zablokowane ciasteczka Cookies


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 wojewoda12345

wojewoda12345

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 05 09 2014 - 10:54

Witam, mam problem z ciasteczkami na początku myślałem ze to może przeglądarka ale jednak nie. Na komputerze na laptopie i nawet na telefonie (jak używam WiFi) nie Działaja mi fora(nie mogę się na nie zalogować),nie mogę wejść na kilka stron lub skorzystać z poczty. Pomyślałem ze może to jakiś problem z internetem bo na internecie na komórce z t-mobile wszystko działa. Używam internetu z Orange. Jeśli macie jakieś pomysły czemu tak się dzieje proszę o odpowiedź.

Z góry dziękuję

  • 0

#2 Qauke

Qauke

    Expert

  • 5 156 postów

Napisano 05 09 2014 - 11:56

Otwórz program Internet Explorer, klikając przycisk StartObraz przycisku Start, a następnie klikając polecenie Internet Explorer.

Kliknij przycisk Narzędzia, a następnie kliknij polecenie Opcje internetowe.

Kliknij kartę Prywatność, a następnie w obszarze Ustawienia przesuń suwak do najwyższego położenia, aby zablokować wszystkie pliki cookie, lub do najniższego położenia, aby zezwolić na wszystkie pliki cookie, a następnie kliknij przycisk OK.

Użytkownik Qauke edytował ten post 05 09 2014 - 11:58

  • 0

#3 wojewoda12345

wojewoda12345

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 05 09 2014 - 12:18

Nadal coś jest nie tak np gdy wchodzę na pocztę WP wyskakuje mi:brak obsługi plików cookie. W ustawieniach przeglądarki jest raczej wszystko ok może jeszcze jakieś pomysły? Jak już pisałem nie tylko na Komputerze występuje ten problem na każdym urządzeniu korzystające z tego internetu
  • 0

#4 Qauke

Qauke

    Expert

  • 5 156 postów

Napisano 05 09 2014 - 12:56

Pomyślałem ze może to jakiś problem z internetem bo na internecie na komórce z t-mobile wszystko działa.


To w końcu się zdecyduj czy masz tylko problem w komputerem? czy też z innymi urządzeniami.

Użytkownik Qauke edytował ten post 05 09 2014 - 14:16

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych