Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sterowniki do karty graficznej-blue screen


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 MuchaJusia

MuchaJusia

    Nowy

  • 4 postów

Napisano 25 11 2015 - 20:45

Witam,
mam laptopa lenovo g510 z windows 10, ale mam problem ze sterownikami do zintegrowanej karty graficznej. Jest w nim intel hd 4600 i dedykowana radeon R5 230M. Ogólnie jak zainstaluję sterowniki do zintegrowanej grafiki, to co chwilę wyskakuje mi blue screen. Sterowniki instalowałem z płyty, ze strony intela, ze strony lenovo, pobierane przez windowsa za pomocą menedżera urządzeń i zawsze to samo. Problem polega na tym, że bez tych sterowników komputer nie obsługuje przyciemniania i rozjaśniania ekranu oraz obsługi projektora, na czym mi bardzo zależy.



  • 0

#2 viris33

viris33

    Administrator

  • 4 657 postów

Napisano 26 11 2015 - 15:50

Sterowniki instaluje się w pewnej kolejności, jeżeli wszystkie już są zainstalowane to te od integry instalowane na końcu będą robić problemy. Do intela instaluje się zaraz po sterownikach chipsetu, na końcu do AMD. 



  • 0

#3 Zadowolenie.pl

Zadowolenie.pl

    Początkujący

  • 79 postów

Napisano 01 12 2015 - 02:17

Może pobrałeś złe sterowniki? Tj. nieodpowiednie do Twojego systemu (32 zamiast 64 bit). Najlepiej odinstaluj sterowniki i zainstaluj najpierw do zintegrowanej a następnie do dedykowanej, aczkolwiek wydaje mi się, że problem stoi po innej stronie - nie chodzi tu o kolejność instalacji.



  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych