Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sterowniki do kart TV (bt878)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 McDuff

McDuff

    Obserwator

  • 9 postów

Napisano 18 03 2007 - 17:24

Witam - od kilku dni jestem szczęśliwym użytkownikiem Visty Ultimate. Rozumiem, że system jest stosunkowo młody i ze słabym suportem, dlatego poruszam tutaj temat sterowników do kart telewizyjnych opartych na najpopularniejszym chipsecie conexanta bt 878, na którym jest oparta zdecydowana większość kart tv, zwlaszcza starszych. Sam jestem użytkownikiem karty Prolinka Pixel View (nie pamietam już konkretnie numeru modelu - z radiem FM, na bt878 oczywiście). O ile jest do tej karty ze strony producenta znośny support do xp, to już w przypadku Visty, z tego co się można zorientowac po stronie producenta, karta ta dla nich przestała istnieć. Mniejsza jednak z producentem, bo sterownik do kart z ukladem bt 878 moze być i uniwersalny.

W związku z tym pytanie - czy ktoś już natrafił na ślad sterownika do kart tv na bt 878 pod Vistę?

  • 0

#2 p0mian

p0mian

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 19 03 2007 - 11:05

Witam - od kilku dni jestem szczęśliwym użytkownikiem Visty Ultimate.


Ja byłem nieszczęśliwym użytkownikiem visty ultimate x64, wczoraj był format a dziś stary dobry xp :),
Vista zrobiła z mojego myśle znośnego kompa (1.6 GHz, 1GRAM, 240GB HDD SATA) Maszynke do pisania :( najlepiej funkcjonował oczywiście Office bo to przecież Microshit, poza nim wszystko strasznie zwalniało, a co jakis czas - niespodziewany reset. Photoshop chodził tragicznie. Na dodatek wszystkie starsze podzespoły nie funkcjonowały z oczywistego powodu braku sterowników, np. starszy modem, który pozostał z przedstałkowych czasów no i karta tv na Conexant CX23881, jakkolwiek wypuszczane są jeszcze sterowniki do starszych modeli na 32bit tak na 64bit nie ma i chyba nie będzie firmowych sterów. Najprawdopodobniej dlatego żeby kupić sobie nowszy sprzęt :) wszyscy mamy przecież dużo zbednych pieniążków walających się po kontach. Jako że Vista niczym mnie nie oczarowała, a raczej nieźle zraziła, mówie jej AstalaVista!

Miałem oczywiście stabilną wersję z orginalnej płytki eng. (choć nie ja byłem posiadaczem licencji)

  • 0

#3 Hawkins

Hawkins

    Początkujący

  • 32 postów

Napisano 09 04 2007 - 10:46

Więc lepiej zastanowić się czy chce się mieć Viste.Bo Corel,Norton i inne programy które nie są kompatybilne z Vistą nie będą płynnie chodzić a nawet może wogule.Ja zainstalowałem viste,bo wiedziałem że nie będe używał takich programów.Ja miesiąc temu robiłem format i wczytałem Viste i jestem z niej bardzo zadowolony.McDuff ja mam tą samą karte.Pytałem się na innym forum i otrzymałem odpowiedź:Musisz zainstalować inny program ja mam tą samą karte zainstalowałem i działa nie potrzeba nawet sterów.Więc jak znajde to napisz ci ten program :)

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych