Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sterowniki ati hd5450 Win 8.1


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 lukid7

lukid7

    Początkujący

  • 134 postów

Napisano 01 06 2014 - 11:51

Witam, mam mały problem. Po świeżej instalacji windowsa 8.1 system sam zaraz po podłączeniu automatycznie instaluje mi sterownik karty graficznej i instaluje. Sprzęt w menadżerze urządzeń widnieje jako hd 5400series a nie jak wcześniej hd5450.

 

Sterownik ten jest 2 dni starszy od oficjalnie najnowszych sterowników dostępnych na stronie producenta, czyli catalyst 14.4.

 

Po instalacji najnowszysch sterowników prócz aplikacji accc nic więcej się nie dzieje.

 

Odinastalowanie sterowników i ponowna instalacja też nic nie daje.

 

Instalacja najnowszego catalysta nawet nie prosi o ponowne uruchomienie komputera.

 

Mam wrażenie że sterowniki jakie mam teraz zainstalowane to jakiś syf od microsoftu który jest wykrywany jako najnowszy i nie pozwala zainstalować mi sterowników od ATI.

 

W załączniku print screeny.

 

Proszę o pomoc w zainstalowaniu najnowszysch sterowników.

 

Dodat też że aplikacja auto detect od ati take wykrywa mi te sterowniki, nigdy wcześniej nie miałem tego problemu.

 

Próbowałem także ze wcześniejszą wersją catalyst 13.12 i to samo.


Załączone miniatury

  • 2.png
  • 1.png

  • 0

#2 viris33

viris33

    Administrator

  • 4 657 postów

Napisano 01 06 2014 - 20:08

Karta działa poprawnie? Na screenie widać że masz zainstalowany odpowiedni sterownik, nic tu więcej nie trzeba robić. Dziwne że pokazuje ci kartę jako mobilną. Winzgroza pewnie pomyliła się i pobrała sterowniki dla kart mobilnych. Odinstaluj całkowicie sterowniki razem z CCC i pozostałości w rejestrze.

Pobierz i zaisntaluj te http://www.guru3d.com/files_get/amd_catalyst_14_4_whql_(14_100_april_17)_download,2.html



  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych