Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sterowniki XP do Toshiba a215-s5822


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Fazik83

Fazik83

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 30 03 2008 - 13:47

Cześć!

Jako, że jestem nowy tutaj, pragnę sie przywitać.

Mam mały problem.

Kupiłem laptopa TOSHIBA SATELLITE A215-S5822.
Oryginalnie jest na nim VISTA Home Premium.
Jednak ja chcę zainstalować XP i pojawia sie problem, bo nie ma (na stronie producenta) wszystkich sterowników pod XP.
Moje pytanie: gdzie mogę znaleźć te sterowniki?
Jeśli nie znajdę ich, to czy sterowniki przeznaczone na VISTE będą działać pod XP?
Za wszelkie pomocne odpowiedzi serdecznie dziękuję.

  • 0

#2 makensis

makensis

    Naczelny

  • 5 036 postów

Napisano 01 04 2008 - 13:45

Ja znalazłem stronę fanatyka tego systemu, który przerobił sterowniki. Przeczytaj więcej Tu.

  • 0

#3 Fazik83

Fazik83

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 06 04 2008 - 10:10

Jednak z tą paczka nie jest tak do końca łatwo i odpuściłem. Everestem sprawdziłem co drzemie w środu i poszukałem sterowników na stronach producentów - wszystko OK.
Miałem problem z kartą sieciową LAN - Realtek RTL8139/810 - nie chciała się zainstalować - różne sterowniki i nic. Zmusiłem ją siłą do zainstalowania i o dziwo ładnie poszło.
Poza tym jest jeszcze jeden żółty pytajnik, ale w ukrytych urządzeniach - odpuściłem, bo to jakieś mniej istotne (chyba) Toshiba firmware linkage driver TOS1901. Nie wiem jak sobie z tym poradzić Dołączona grafika Ale jak juz pisałem - odpuściłem. Jak ktoś będzie potrzebował stery pod XP, to są na:[hide]http://rapidshare.com/files/105143944/Sterowniki_XP_ToshibaA215-S5822.rar.html[/hide]
  • 0

#4 karp503

karp503

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 14 12 2008 - 12:41

Fazik83, jak zainstalowałeś te sterowniki do karty sieciowej?
  • 0

#5 kiepciol

kiepciol

    Początkujący

  • 35 postów

Napisano 21 12 2008 - 02:21

ostatnio miałem doczynienia z Toshibą satellite a200 1s5 oczywiście koleś chciał mieć xp obok visty więc to się zrobiło. Największe problemy były z kartą dźwiękową realtek hd audio mimo zainstalowania sterów laptop był niemy i niestety winda xp z sp3 ale na forum windowsamx znalazłem rozwiązanie jakiś koleś ma na to 9 sposobów! i dźwięk sie pojawił. Ale po instalce dźwięku i zadziałaniu system wykrywał i tak Audio high definition device bus i modem high definition device bus mimo zainstalowania sterów do karty dźwiek.. i modemu i zapodałem to HDMI_R209.exe i problemy się skończyły menadżer urządzeń bez wykrzykników monitów brak! Na stronie toshiby są też aktualizacje do biosu ale jeden był pod vistę a drugi pod xp więc ten update sobie darowałem

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych