Skocz do zawartości


Zdjęcie

[Sprzedam/Zamienię] podzespoły PC, dysk twardy, procesor, mobo, zasilacz, napęd, chłodzenie, obudowa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Powerjet

Powerjet

    Początkujący

  • 66 postów

Napisano 31 01 2013 - 01:50

Sprzedam lub zamienię na nie najgorszą kartę graficzną low-profil PCI-E z wyjściem DVI.
Ceny do uzgodnienia, sprzęt używany

1. Procesor Intel Pentium 4 3.0 GHz 1M/800 (s. 478) + 6 msc. gwarancji

2. Dysk twardy Western Digital 80 GB SATA (mogą być małe bad sektory, nie mam teraz jak sprawdzić dysku)

3. Płyta główna ASRock P4i65GV + nowa chińska karta dźwiękowa 7.1 USB (na płycie gł. nie działa jeden kanał dźwięku, dlatego dodaję kartę zewnętrzną - zewnętrzna na moje ucho działa lepiej niż zintegrowana)

4. Solidne chłodzenie procesora (s. 478), takie jak tutaj, z tym, że wentylator jest Intela (cichszy niż ten ze zdjęcia). Bardzo solidne metalowe (a nie plastikowe jak standardowo) mocowanie. U mnie dawał radę z Pentium 4

Dołączona grafika

5. Napęd DVD-ROM LG (bez nagrywarki)

6. Zasilacz ATX DELTA 300W
P4, P1, SATA, 4 x Molex, Molex mini

Dobry zasilacz, nie ma go na tzw. "czarnej liście" zasilacz, posiada zabezpieczenie antyprzepięciowe i przeciwprzegrzaniowe. Duży, cichy i wydajny wentylator (12 cm)

7. Stara, blaszana obudowa ATX.
W środku miejsce na:
3 napędy/nagrywarki,
2 stacje dyskietek,
6 dysków twardych

Z tyłu 7 tzw. "śledzi" na karty rozszerzeń i miejsce na dodatkowy wentylator. Ogólnie to trochę pofatygowana - obicia, otarcia, wgniecenia i rysy. Posiada przyciski "power" i "restart" oraz kable do płyty głównej. Brak dwóch przednich portów USB i mini jack. Oddam gratis jeśli ktoś zakupi minimum 2 przedmioty, lub chce wymienić się na kartę graficzną.

8. Karta graficzna Radeon 9250 AGP 128 MB USZKODZONA (oderwany jeden moduł RAM)
Oddam gratis pod warunkiem j.w.






Kontakt email:

wb.ml@onet.pl


GG:


25346437 (proszę pisać nawet jeśli niedostępny)

Zapraszam do negocjacji, mogę na życzenie wysłać zdjęcia.

Koszt wysyłki według cennika Poczty Polskiej.


Posiadam jeszcze 2 pamięci RAM 512 Mb DDR 333 MHz

Użytkownik Celdur edytował ten post 31 01 2013 - 12:37

  • 0

Zobacz więcej tematów z tagiem: sprzedam zamienię podzespoły pc karta płyta główna grafika zasilacz napęd dvd



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych