Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sprzedam ASUS Zenfone 4 + ASUS VivoBook - Zestaw


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 tomaszzegar

tomaszzegar

    Początkujący

  • 13 postów

Napisano 20 11 2015 - 17:36

Witam serdecznie.

 

http://allegro.pl/asus-zenfone-4-asus-vivobook-zestaw-i5794191329.html

 

Na aukcji oferuję zestaw ASUS. Gdyby kogoś interesował sam telefon lub sam laptop, to proszę pytać w prywatnej wiadomości.

 

Cena:

 

1850 zł za cały zestaw

 

W skład zestawu wchodzą:

 

1. Podkładka A4-Tech (X7-200MP).

2. Mysz ASUS UX300 (90-XB2P00MU00000-).

3. Torba ASUS Nereus Carry Bag 16" (90-XB4000BA00010-).

4. Notebook ASUS VivoBook (R553LN-XX134).

5. Smartfon ASUS Zenfone 4 (A450CG-1A188WW)

6. Clear Case (90XB00RA-BSL1P0).

7. Karta pamięci A-Data microSDHC 32 GB.

8. Pendrive 4 GB z instrukcją instalacji ROMu w ASUS Zenfone 4, instrukcją rootowania urządzenia oraz aktualizacją Androida do wersji 5.

 

Powód sprzedaży:

 

Szybko się nudzę sprzętem i z tego powodu bardzo często, przeważnie co kilka miesięcy, go wymieniam. W ciągu trzech lat zmieniałem sprzęt kilka razy - miałem w tym czasie 2 komputery stacjonarne oraz 4 laptopy i w dodatku 3 lub 4 różne smartfony. Dziś jest ten dzień, gdy czuję się znudzony, więc oferuję powyższy zestaw. Dlaczego? Chcę kupić notebooka lub komputer stacjonarny do gier oraz smartfona z systemem Windows, gdyż nie przypadł mi do gustu Android (a mam porównanie, gdyż kiedyś posiadałem Nokię Lumię 610 z Windows Phone 7 i użytkowanie tego było przyjemniejsze dla mnie).

 

Stan techniczny:

 

Stan wizualny mogę określić jako niemal idealny. Jeśli napiszę, że wygląda idealnie, to ktoś mógłby się doczepić. Bardzo dbam o sprzęt i obecnie wygląda on niemal tak, jakby dopiero wyszedł ze sklepu. Może posiada minimalne ślady użytkowania, co jest oczywiste. Na zdjęciach nie wygląda może tak okazale, za co przepraszam, ale nie posiadam dobrego aparatu, więc zdjęcia są kiepskiej jakości. Stan techniczny nie budzi zastrzeżeń. Wszystko działa bez problemu.

 

Zawartość:

 

Poza wymienionym zestawem dochodzą oczywiście wszystkie instrukcje i opakowania od podkładki, myszy, torby, notebooka, smartfona, karty pamięci, ale też wszystkie paragony będące podstawą roszczeń gwarancyjnych.

 

Gwarancja:

 

Podkładka, notebook, smartfon zostały zakupione w sklepie X-KOM w Gdańsku 3 kwietnia 2015 roku i od tego czasu liczona jest 2-letnia gwarancja, która trwa do 3 kwietnia 2017 roku. Mysz i torba zostały zakupione poprzez allegro.pl w tym samym czasie. Karta pamięci została kupiona w sklepie Vobis wcześniej o kilka miesięcy, bo 10 września 2014 roku. Na wszystkie produkty posiadam paragony, które oczywiście dołączone są do zestawu.

 

Ogólne wrażenia z użytkowania:

 

Jestem bardzo zadowolony z tego sprzętu, z każdej jego części. Podkładka jest solidna, a mysz działa na niej dobrze i się nie gubi. Sama mysz jest bardzo wygodna, palce się na niej nie ślizgają i posiada wystarczającą ilość przycisków nawet dla większości graczy, a atutem jest przycisk zmiany rozdzielczości DPI. Torba idealnie pasuje do laptopa kolorystyką i stylistyką, ale nie mogę wiele o niej powiedzieć, gdyż użyłem jej tylko 2-3 razy do przewiezienia laptopa, który spędził niemal cały czas w jednym miejscu na stoliku. Torba jest więc niemal nieużywana. Notebook jest maszyną ze średniej półki. Może służyć jako laptop biurowy, ale także jako laptop do gier, także nowszych, ale wtedy w niższych ustawieniach. Jednak przyzwoity procesor i karta graficzna pozwolą pograć na nim nawet w średnio wymagające gry w nominalnej rozdzielczości. Poniżej zamieszczam link do osiągów karty graficznej. Smartfon jest idealnie wykonany i przyznam szczerze, że do tej pory nie posiadałem tak dobrego wizualnie sprzętu - nic nie skrzypi i się nie ugina, co jest rzadko spotykane w tej półce cenowej. Ekran jest bardzo jasny i wyrazisty, bardzo dobrze reaguje na dotyk. Bateria trzyma różnie, ale przy niewielkim lub średnim używaniu wytrzymuje ok. 1,5 dnia przy stale włączonym WiFi, czyli standardowo jak na większość dzisiejszych smartfonów. Etui było założone od zakupu, więc telefon nie posiada żadnych rysek. Wewnętrzną pamięć 8 GB można rozszerzyć dołączoną kartą pamięci o pojemności 32 GB. Ja sam trzymałem na niej muzykę, wideo i zdjęcia.

 

Osiągi karty graficznej.

 

Jak widać, karta poradzi sobie w wielu grach na niskich i średnich ustawieniach. W testach zawarto wyniki z dość nowych gier, w starych grach wyniki te będą znacznie wyższe. Laptop więc nadaje się do gier starszych idealnie, a do nowszych tak sobie.

 

Opcje wysyłki i płatności:

 

W grę wchodzi odbiór osobisty na terenie Trójmiasta, najlepiej w Gdańsku, ewentualnie w Chojnicach. W takim wypadku można zapłacić osobiście lub przelewem. Inną opcją jest paczka pocztowa, wtedy płatność z góry przelewem na konto.

 

Wartość oferowanego towaru:

 

Wiadomo, że sprzęt traci na wartości już w momencie zakupu, ja za cały ten sprzęt zapłaciłem prawie 3300 zł. W tej chwili oferuję go za 1850 zł, co sprawia, że sprzedaję go po pół roku użytkowania ze stratą ponad 1400 zł.

 

Specyfikacja:

 

Podkładka A4-Tech (X7-200MP)

*Materiał: guma, tkanina.

*Długość: 200 mm.

*Szerokość: 250 mm.

*Wysokość: 3 mm.

*Kolor: czarny.

*Właściwości: antypoślizgowa.

*Przeznaczenie: dla graczy.

 

Mysz ASUS UX300 (90-XB2P00MU00000-)

*Typ myszy: multimedialna.

*Sensor: optyczny.

*Liczba przycisków: 5 + rolka.

*Rolka przewijania: 1.

*Rozdzielczość: 1600 DPI + przycisk zmiany DPI.

*Łączność: przewodowa.

*Interfejs: USB.

*Profil: praworęczny.

*Kolor: czarny.

 

Torba ASUS Nereus Carry Bag 16" (90-XB4000BA00010-)

*Typ: torba.

*Wielkość: 16".

*Liczba komór: 1 + zewnętrzna kieszeń na akcesoria.

*Materiał: poliester.

*Rodzaj zapięcia: zamek błyskawiczny.

*Kolor: czarny.

*Dodatkowe informacje: wzmacniana wygodna rączka, odpinany pasek na ramię.

*Wymiary zewnętrzne: 425 x 325 x 80 mm.

 

Notebook ASUS VivoBook (R553LN-XX134)

*Procesor: Intel Core i5-4200U (2 rdzenie, od 1.6 GHz do 2.6 GHz, 3 MB cache).

*Chipset: Intel Lynx Point.

*Pamięć RAM: 4 GB (SO-DIMM DDR3, 1600 MHz).

*Maksymalna obsługiwana ilość pamięci RAM: 12 GB.

*Dysk twardy: 120 GB SATAIII Kingston.

*Wbudowane napędy optyczne: nagrywarka DVD+/-RW DualLayer.

*Typ ekranu: błyszczący, LED.

*Przekątna ekranu: 15,6".

*Nominalna rozdzielczość: 1366 x 768 (HD).

*Karta graficzna: NVIDIA GeForce 840M + Intel HD Graphics 4400.

*Wielkość pamięci karty graficznej: 2048 MB GDDR3 (pamięć własna).

*Dźwięk: wbudowane głośniki stereo + wbudowany mikrofon (Zintegrowana karta dźwiękowa zgodna z Intel High Definition Audio).

*Kamera internetowa: 1.0 Mpix.

*Łączność: LAN 10/100/1000 Mbps + bluetooth + Wi-Fi 802.11 b/g/n + Intel Wireless Display (WiDi).

*Rodzaje wyjść/wejść: HDMI - 1 szt., USB 2.0 - 1 szt., USB 3.0 - 2 szt., wyjście słuchawkowe/wejście mikrofonowe - 1 szt., DC-in (wejście zasilania) - 1 szt., RJ-45 (LAN) - 1 szt., czytnik kart pamięci - 1 szt.

*Bateria: 3-komorowa, 4200 mAh, Li-Polymer.

*Zainstalowany system operacyjny: brak systemu (na życzenie mogę zainstalować system Windows 7/8.1/10 z oficjalnego źródła, ale bez aktywacji lub jeśli ktoś by chciał, to istnieje możliwość instalacji dystrybucji linuksa - proszę o wiadomość wcześniej).

*Dołączone oprogramowanie: sterowniki do systemu Windows 8.1 na płycie DVD.

*Wysokość: od 21,6 do 23,1 mm.

*Szerokość: 380 mm.

*Głębokość: 258 mm.

*Waga: 2,25 kg (z baterią).

*Dodatkowe informacje: wydzielona klawiatura numeryczna, wielodotykowy i intuicyjny touchpad, możliwość zabezpieczenia linką (port Kensington Lock), aluminiowa obudowa.

*Dołączone akcesoria: zasilacz.

 

Smartfon ASUS Zenfone 4 (A450CG-1A188WW) + Clear Case (90XB00RA-BSL1P0)

*Typ etui: plecki.

*Kolor: przeźroczysty.

*Materiał: poliwęglan.

*Procesor: Intel Atom Z2520 (2 rdzenie, 1.20 GHz, 1 MB cache).

*Układ graficzny: powerVR SGX 544 MP2.

*Pamięć RAM: 1 GB.

*Pamięć wbudowana: 8 GB.

*Typ ekranu: pojemnościowy, 10-punktowy, IPS.

*Przekątna ekranu: 4.5".

*Rozdzielczość: 480 x 854 px.

*Łączność: 2G, 3G, WiFi, Bluetooth.

*System nawigacji satelitarnej: A-GPS, GLONASS.

*Złącza: wyjście słuchawkowe/głośnikowe - 1 szt., czytnik kart pamięci - 1 szt., micro USB - 1 szt., gniazdo kart SIM - 2 szt.

*Bateria: litowo-polimerowa 1750 mAh.

*Zainstalowany system operacyjny: Android 4.4 KitKat (dostępna aktualizacja do Android 5).

*Aparat: 0.3 Mpix - przód, 8.0 Mpix - tył.

*Lampa błyskowa: wbudowana.

*Rozdzielczość nagrywania video: 1920 x 1080 (FullHD).

*Maksymalny czas czuwania: 255 godz.

*Maksymalny czas rozmów: 13,5 godz.

*Grubość: 11,3 mm.

*Szerokość: 67,9 mm.

*Wysokość: 136,8 mm.

*Waga: 133 g.

*Dodatkowe informacje: szkło Corning Gorilla Glass 3, akcelerometr, czujnik zbliżenia, E-kompas, obsługa dwóch kart SIM (Dual SIM).

*Dołączone akcesoria: zasilacz, kabel USB.

 

Karta pamięci A-Data microSDHC 32 GB

*Karta pasująca do powyższego smartfona w formacie microSD 32 GB.

 

Płyta DVD z instrukcją instalacji ROMu w ASUS Zenfone 4, instrukcją rootowania urządzenia oraz ROMem

Dołączam bardzo proste instrukcje instalacji nowego systemu wraz z możliwością rootowania.

 

Krótkie prezentacje:

 

 

W powyższej prezentacji jest trochę inny model laptopa, z lepszym procesorem. Filmik jednak umieszczam po to, by pokazać wygląd laptopa. Mała uwaga odnośnie telefonu - ASUS wypuścił na rynek 2 model Zenfona 4 - słabszy z mniejszym ekranem, słabszą baterią i jednym wejściem na kartę SIM oraz ten lepszy, który ja oferuję na tej aukcji.

 

Serdecznie zapraszam i zachęcam do zakupu. W wypadku pytań odpowiadam na wiadomości e-mail niemal od razu. smile.png



  • 0

#2 tomaszzegar

tomaszzegar

    Początkujący

  • 13 postów

Napisano 23 11 2015 - 00:55

Nieaktualne.



  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych