Skocz do zawartości


Zdjęcie

Simlock motorola K1 i Z3 bez TP kablem USB


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

#21 borek1992b

borek1992b

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 12 03 2011 - 15:15

Teraz żałuje, że zacząłem w niej grzebać. Zdjęcie simlocka w serwisie to koszt 20zł, a teraz z naprawą 60zł. Jak już zepsułem to mogę spróbować naprawić jeśli ktoś mi pomoże. Więc jest to K1. Więcej info potrzeba ?

  • 0

#22 fingusio

fingusio

    Początkujący

  • 34 postów

Napisano 12 03 2011 - 17:50

Oj nie sądze że poradzisz sobie samemu - chociazby z wycięciem ekranu (blaszki która przykrywa TP) który jest bardzo cięzki do wywiercenia dziury.

TP dla K1
Dołączona grafika

Jeżeli nie posiadasz specjalnego Drillera lub mini wiertarki (I DUZYCH UMIEJĘTNOŚCI) nie zabieraj się !! Płyta główna telefonu jest 2-3mm pod ekranem. Za głęboko wywiercisz i tel na śmietnik. ODRADZAM ZABAWE SAMEMU!!

  • 0

#23 borek1992b

borek1992b

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 12 03 2011 - 18:50

W taki sposób to sam nie będę go próbował naprawiać. Nie ma innego rozwiązania ?
Wielkie dzięki za zainteresowanie się tematem i za pomoc. :)
  • 0

#24 fingusio

fingusio

    Początkujący

  • 34 postów

Napisano 16 03 2011 - 11:26

Niestety jak uwaliles to niema. Tylko po TP.
  • 0

#25 Agencik_Szczecin

Agencik_Szczecin

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 23 03 2011 - 00:21

Witam.
Testowalem simlocka podawana metoda (plus gsm) motorolki K1 mam trzy i jedna wlasnie mam z glowy.
W pewnym momencie dalem za wygrana jak zauwazylem ze MSTool wywala komunikat o niekompatybilnosci z tym modelem telefonu.

Niestety zanim sie doszukalem tego drobiazgu doprowadzilem do nieopisywanej do tej pory sytuacji.
Mianowicie -
1. Telefon nie reaguje kompletnie (zero dzwiekow, zero obrazu, zero podswietlenia klawiszy)
2. Podczas korzystania z innych programow (probowalem wrocic do kopii bezpieczenstwa wykonanej prograem Flash&Backup 3 cieszylem sie gdy zobaczylem na eranie komunikat o wgrywaniu oprogramownia "SW Update in progress")
4. Telefon nadal sie nie wlacza i nie reaguje
5. Gdy podlaczam kabel komunikat windows (wykryto urzadzenie ....) telefon nadal martwy
6. Podlaczam MSTool probuje diagnostyke lub cokolwiek innego mam komunikat o ciaglym wlaczeniu "Flash Interface mode" a po tym (komunikat windowsxp - odlaczono urzadzenie)i musze podpiac i odpiac kabel
7. Wyjecie baterii nic nie daje
8. Wgrywanie innych FLASH-ow nic nie daje (zakonczone powodzeniem roznymi programami)
9. Wgrywanie boot loader-ow nic nie daje

Bardzo prosze o pomoc, porade (moze byc odplatna) do zdjecia mam 3 simloki

Zostane chyba przy telefonach CECT bo tylko one mi sie nie psuja od lat choc nie maja PL menu.
Nie mam problemow z narzedziami i drymelem tylko o co tu chodzi? Pomocy
  • 0

#26 fingusio

fingusio

    Początkujący

  • 34 postów

Napisano 23 03 2011 - 19:13

Teraz tylko specjalnym boksem trzeba naprawic PDS + fullflash po Testpointach - wyżej opisalem.

Jak trzeba kody do zapraszam, 15zl/sztuka.
Czas 10min.

GG: 1977426
  • 0

#27 andrz3j

andrz3j

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 14 04 2012 - 21:59

Jestem zalogowany a nie widze plikow i nie moge ściagnąc ich. Ma ktoś linka do tych plików?
  • 0

#28 maksior8

maksior8

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 05 06 2012 - 01:32

Wielkie dzięki ale musisz reupladować linki ja niestety latałem po całym google żeby to znaleźć :E

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych