Skocz do zawartości


Zdjęcie

Simlock Samsung U600


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 dzarek

dzarek

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 07 07 2008 - 22:17

Witam. Chciałbym podzielić się solucją zdjęcia simlocka z tego telefonu znalezioną na innym forum. Do zdjęcia simlocka wystarczy nam oryginalny kabel dołączony do telefonu.
Po pierwsze instalujemy sterowniki oraz program pc studio znajdujące się na płycie dołączonej do zestawu
Po drugie ściągamy program lucifer np. stąd - http://www.fileshost.com/en/file/24055/Luc...AN-GSM-rar.html
Dobrze mieć kartę sim operatora, na który jest simlock, ale powinno działać i z inną.
Następnie włączamy telefon z włożoną uprzednio kartą sim.
Uruchamiamy program lucifer i wybieramy nasz model telefonu oraz odpowiedni port com /próbować wszystkich jakie są dostępne/.
W zakładce phone reset zaznaczamy stack reset i klikamy set.
Po zobaczeniu napisu done odłączamy tel, wyjmujemy baterię. Po ponownym włączeniu simlocka nie ma.
Sprawdzone przed chwilą ;)
W opcjach są do wyboru inne modele telefonów, ale nie wiem czy działa ten sposób na innych ;)

  • 0

#2 Gość_Vojt007_*

Gość_Vojt007_*

Napisano 08 07 2008 - 17:11

Działa również na U700?

  • 0

#3 dzarek

dzarek

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 12 07 2008 - 09:13

Sprawdzałem tylko na u600. Można spróbować, raczej nic się nie powinno stać
  • 0

#4 leszekwu

leszekwu

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 19 07 2008 - 17:45

Witam. Chciałbym podzielić się solucją zdjęcia simlocka z tego telefonu znalezioną na innym forum. Do zdjęcia simlocka wystarczy nam oryginalny kabel dołączony do telefonu.
Po pierwsze instalujemy sterowniki oraz program pc studio znajdujące się na płycie dołączonej do zestawu
Po drugie ściągamy program lucifer np. stąd - http://www.fileshost.com/en/file/24055/Luc...AN-GSM-rar.html
Dobrze mieć kartę sim operatora, na który jest simlock, ale powinno działać i z inną.
Następnie włączamy telefon z włożoną uprzednio kartą sim.
Uruchamiamy program lucifer i wybieramy nasz model telefonu oraz odpowiedni port com /próbować wszystkich jakie są dostępne/.
W zakładce phone reset zaznaczamy stack reset i klikamy set.
Po zobaczeniu napisu done odłączamy tel, wyjmujemy baterię. Po ponownym włączeniu simlocka nie ma.
Sprawdzone przed chwilą :)
W opcjach są do wyboru inne modele telefonów, ale nie wiem czy działa ten sposób na innych :)

Czesc, robie tak jak piszesz, a na zadnym porcie nie widzi mojego telefonu (U600)
  • 0

#5 dzarek

dzarek

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 03 08 2008 - 16:07

Też trochę zajęło mi zanim wykryło mi jakiś port. Próbuj. Sprawdzone przez setki osób zostało to i na pewno działa
  • 0

#6 gusiaa1

gusiaa1

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 20 08 2008 - 09:05

ludZie niech ktos napisze czy to jest sprawdzone? :) a moze mi ktos doradzi czy mozna cos zrobic jesli kupuje telefon na abonement w jednej sieci a chce go uzywac w drugiej to czy ten telefon traci wtedy gwarancje? i czy mozna spowrotem zalozyc simlocka :)
  • 0

#7 piterek1969

piterek1969

    Nowy

  • 4 postów

Napisano 05 09 2008 - 11:37

Witam. Chciałbym podzielić się solucją zdjęcia simlocka ...
Po drugie ściągamy program lucifer np. stąd - http://www.fileshost.com/en/file/24055/Luc...AN-GSM-rar.html
..."


Witam, Mam pytanko, gdzie można ściągnąć ten program "Lucifer" bo link ktory podałeś już nie działa :rolleyes:
A może mogłbyś mi go przesłać na e-mail?

Odp. proszę!

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych