Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sieć w domu jednorodzinnym - pomoc w konfiguracji i dobrze sprzętu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Mexico

Mexico

    Początkujący

  • 36 postów

Napisano 09 09 2014 - 16:24

Potrzebuje pomocy w konfiguracji sieci w domu. Otóż główne gniazdo Neostrady jest w kuchni. Chciałbym postawić jedno urządzenie w tym miejscu a drugie na piętrze. Drugie urządzenie musi się łączyć bezprzewodowo i będzie miało podłączona drukarkę po kablu USB która będzie dostępna w sieci. Urządzenie na piętrze ma służyć głównie poprawie zasięgu i udostępnieniu drukarki. Oczywiście całość to ma być jedną sieć.

  • 0

#2 Qauke

Qauke

    Expert

  • 5 156 postów

Napisano 09 09 2014 - 18:56

Potrzebuje pomocy w konfiguracji sieci w domu. Otóż główne gniazdo Neostrady jest w kuchni.



Zaopatrz się w dobry router, a inne urządzenia w domu mogą być podłączone poprzez WiFi ? Bo nie bardzo rozumiem Twoją prośbę o pomoc :)

  • 0

#3 Mexico

Mexico

    Początkujący

  • 36 postów

Napisano 10 09 2014 - 10:04

Wszystkie urządzenia będą podłączone poprzez wifi poza drukarka...tylko na piętrze chciałem wzmocnić zasięg poprzez dodatkowe urządzenie z printserwerem. Dodatkowo dwa urządzenia musza się łączyć ze sobą bezprzewodowo i dwa mają rozsylac sygnał dla komputerów w domu
  • 0

#4 Darek Opaska

Darek Opaska

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 02 12 2014 - 14:26

mam pytanie odnośnie konfiguracji sieci. Ostatnio wymieniałem  kilka sprzetów i niestety nie wiem jak to wszystko połączyć ze sobą, żeby dobrze działało, drukarki, router itp. Sytuacja ma miejse w firmie, wiec nie chciałbym na własna rękę tego próbować. Myślicie że warto powierzyć takie zadanie firmie, która działa w tych obszarach? Myśłałem w ogóle nad outsourcingiem it, może znacie jakieś godne polecenia firmy w Łodzi albo woj. łódzkim? Poszperałem troche w internecie, oczywiście jest tego bardzo dużo, ale może macie jakieś typy, ktoś polecał kogoś? Moją uwagę przyciągneła póki co ta firma - zobaczcie. Piszcie na co zwracać uwagę przy wyborze takiej firmy.



  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych