Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sezon na 'KACZKI' zaczyna się w listopadzie:)


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
34 odpowiedzi w tym temacie

#1 arosław

arosław

    Obserwator

  • 5 postów

Napisano 27 11 2008 - 12:52

Jak myślicie, kto stoi za ostrzałem konwoju naszego 'kochanego' prezia?? Kiedy go odstrzelą i jak wpłynęło by to na stosunki między EU, a Rosją i bliskim wschodem??

  • 0

#2 #plus

#plus

    Uzależniony od forum

  • 1 315 postów

Napisano 27 11 2008 - 12:56

Prezio osobiście psuje stosunki z Rosją, i rozwala wszystko to, co próbuje naprawić Platforma. Mieliśmy szansę zdobyć bardzo dobrego partnera handlowego, ale dzięki zasługom tych 168 cm kompleksów jest jak jest.
Jak to się ma do UE? Unia nie ma jednorodnego zdania na temat stosunków z Rosją, i wg mnie powinna zostać powołana osobna komórka do załatwiania takich spraw.

  • 0

#3 jackass

jackass

    Staruszek Jack

  • 8 823 postów

Napisano 27 11 2008 - 13:40

Na bank to Ruskie strzelali i szkoda że nie trafili...

Kaczor to tylko pośmiewisko naszego kraju.
  • 0

#4 Lich-koś

Lich-koś

    Who doesn't like chocolate rain?

  • 126 postów

Napisano 27 11 2008 - 18:24

No jasne, że to byli rosjanie. Bo pan prezydent osobiście oświadczył "Tak to byli ruscy! Strzelali "tratatatataj!". Jeśli byliby to amerykanie to słyszałbym akcent" ...

Swoją drogą, tak na poważnie, to od początku mówiłem żeby głosować na PO. W sumie nie spełnili tak dużo tych obietnic ale czy PiS spełnił? A teraz opozycja ich gnębi. No i koło się nie zamyka :/
  • 0

#5 oskar93

oskar93

    Banned

  • 678 postów

Napisano 27 11 2008 - 18:37

Wiecie dlaczego sie nie udalo? Bo do kaczek trzeba ze srutowki a nie z kalasznikowa.
  • 0

#6 sw29l

sw29l

    Charlie Don't Surf !

  • 1 958 postów

Napisano 27 11 2008 - 18:42

PO to najwieksza porazka polskiej demokracji (razem z PSL)- powtorka z rzadow SLD- tak, glosujcie dalej na rudego oszolomka. Przeslanie tego incydentu bylo jasne i klarowne. PO naprawia stosunki z ruskimi?? nie..... pozwala sobie dyktowac warunki. Z nimi trzeba twardo, musza wiedziec,ze rozmawiaja z rownym a unia nie zrobi nic- jest kryzys, kazdy martwi sie o siebie. Nie ludzcie sie, ze slonce peru spelni obietnice, ze bedziecie szybko mieli dobrze tak szybko- najpierw kariera , pozniej kraj.
  • 0

#7 Bardock

Bardock

    Ocean of Apathy

  • 985 postów

Napisano 27 11 2008 - 19:01

Yhym, za to PiS jest [beeep], cool, jazzy i superancki...
  • 0

#8 #plus

#plus

    Uzależniony od forum

  • 1 315 postów

Napisano 27 11 2008 - 19:02

Z nimi trzeba twardo, musza wiedziec,ze rozmawiaja z rownym

Wśród niezbyt błyskotliwych komentarzy na Onecie, ktoś mądrze powiedział:
Pchła lwa w jaja gryzie.

Czym możemy podskoczyć Rosji? Mogliśmy mieć tam całkiem niezłe rynki zbytu, tymczasem PiS tak nas urządził, że są gotowi ustawić baterie w Obwodzie Kaliningradzkim.
  • 0

#9 db45

db45

    Emerytura

  • 945 postów

Napisano 27 11 2008 - 19:55

No dobrze, ale PiS moim zdaniem jest bardziej wiarygodny niż PO. Obiecali rzeczy, których nie zrobią. Podwyżki? Zbankrutują. Wszyscy głosowali na PO bo oni naobiecywali co się da....
Wszyscy najeżdżali na PiS, bo zaczął odgrzebywać afery. Jak Ziobro zaczął działać, to od razu dostał opierdziel...
  • 0

#10 sw29l

sw29l

    Charlie Don't Surf !

  • 1 958 postów

Napisano 27 11 2008 - 20:02

nie nie PIS na urzadzil lecz "prezydent wszystkich Polakow". Rosja to ten sam kraj co kiedys rzadzony przez agresywnych antypolskich megalomanow. Jezeli chodzi o tarcze, niech sie zbroja i stawiaja swoje baterie gdzie im sie podoba.
<Bardock> po za takimi argumentami i wyrafinowana skladnia zdan potrafisz wyrazic swoja opinie?
  • 0

#11 konrad18

konrad18

    Zaawansowany użytkownik

  • 548 postów

Napisano 27 11 2008 - 20:36

fajnie jakby trafili mam dość już Kaczek tylko kfa kfa pod nosem przy okazji:



:)

Dołączona grafika

  • 0

#12 Bardock

Bardock

    Ocean of Apathy

  • 985 postów

Napisano 27 11 2008 - 20:42

nie nie PIS na urzadzil lecz "prezydent wszystkich Polakow". Rosja to ten sam kraj co kiedys rzadzony przez agresywnych antypolskich megalomanow. Jezeli chodzi o tarcze, niech sie zbroja i stawiaja swoje baterie gdzie im sie podoba.
<Bardock> po za takimi argumentami i wyrafinowana skladnia zdan potrafisz wyrazic swoja opinie?


Wiedziałem, że nie zrozumiesz. To była ironia, człowieku. Ja się polityką nie interesuję, wszyscy mają coś na sumieniu, więc nie mam zamiaru chwalić danej partii. Podkreśliłem tylko, że PiS nie jest święty, tak jak inne polskie partie.

  • 0

#13 Lich-koś

Lich-koś

    Who doesn't like chocolate rain?

  • 126 postów

Napisano 27 11 2008 - 20:59

sw29l - Więc twierdzisz, że PiS jest lepszy? No tak. Ale pomyślmy co można zdziałać w faktyczny rok? Niby wiele rzeczy. Ale skąd PO mogło wiedzieć, że kryzys giełdowy stanie się taki silny? Uważasz, że gdyby PiS byłby na miejscu PO byłoby lepiej? PiS robił wszystko po to by zagrzać stołki. PO próbuje coś zrobić ale w czasie kryzysu globalnego trudno zrobić podwyżki o 100% i żeby jeszcze kraj się bogacił. PO obiecało, PiS też obiecywał... Więc nie myśl jednostronnie tylko obiektywnie.

PS. Poza tym co podwójne nie zawsze lepszie :)
  • 0

#14 db45

db45

    Emerytura

  • 945 postów

Napisano 27 11 2008 - 21:39

No? Co PiS obiecywał? :/ Po jest zadowolone, ma większość i siedzą cicho, bo to jest banda która zajmuje stołki i bierze kasę. Było widać, jak zaczęli rozgrzebywać afery, korupcję, tajemnicza zwolnienia z wyroków, to PO już się bało, tak samo inne partie...
  • 0

#15 sw29l

sw29l

    Charlie Don't Surf !

  • 1 958 postów

Napisano 27 11 2008 - 21:53

Ja nie powiedzialem , kto jest lepszy a kto gorszy ( PIS) i nie popieram nikogo a zawsze tego kto dobrze rzadzi- szkoda ze od 89 nikogo takiego nie ma (zapewne wiekszosc z was pamieta te czasy czy czasy SLD) - nie wiesza sie psow i nie obwinia kogos bo jest maly, zle sie wyslawia itp. Polityka to bagno i uklad a obwinianie tylko jednej parti jest bezsensowne. Ja jestem obiektywny w przeciwienstwie do wczesniejszych wypowiedzi. Obecnie liczy sie dlugoterminowa polityka a nie krotkotrwale obietnice. Rzadzi PO iPSL i jestem pewien ,ze nic sie nie zmieni a dlaczego? donek szykuje sie na prezydenta malo go teraz interesuje co w kraju piszczy.
  • 0

#16 #plus

#plus

    Uzależniony od forum

  • 1 315 postów

Napisano 27 11 2008 - 21:59

Wszyscy najeżdżali na PiS, bo zaczął odgrzebywać afery. Jak Ziobro zaczął działać, to od razu dostał opierdziel...

Tak, ale to sztuczne afery wywoływane prowokacjami. A jeżeli chcieli się za coś brać, to tylko za przeszłość, o której już dawno powinniśmy zapomnieć. Po dojściu PO do władzy TIRy z mięsem pojechały do Rosji, wcześniej kilka dużych zakładów mięsnych o mało nie upadło.
  • 0

#17 jackass

jackass

    Staruszek Jack

  • 8 823 postów

Napisano 27 11 2008 - 21:59

wszystkie partie w Polsce to jedno wielkie g***o za kadencji żadnej z nich nie będzie lepiej.
  • 0

#18 sw29l

sw29l

    Charlie Don't Surf !

  • 1 958 postów

Napisano 27 11 2008 - 22:09

Plus-1 co ty z tym miesem?? Obecnie export miesa na wschod - czy rosji jak kto woli- to niewielki procent, prawdzwe dostawy podpiasla UE z merkel i sarkozym na czele. Obecnie polska sprzedaje tanio mieso do Ue , oni zmieniaja etykiey i pchaja na wschod.
Skoro czystki za PIS byly zle to ok, jest PO ci co sie bali obrastaja dalej w majatki - najwazniejsze to miec zaplecze do kampani wyborczej (stoklosa itp)
  • 0

#19 jackass

jackass

    Staruszek Jack

  • 8 823 postów

Napisano 27 11 2008 - 22:14

Głosujcie na Lepera i Samoobrone w następnych wyborach Dołączona grafika! On wprowadzi porządek.
  • 0

#20 rafal194

rafal194

    Zaawansowany użytkownik

  • 413 postów

Napisano 27 11 2008 - 23:38

Głosujcie na Lepera i Samoobrone w następnych wyborach Dołączona grafika! On wprowadzi porządek.



Leppera wplątali w aferę.Ale jak jedyny chyba Minister Rolnictwa zrobił tak dużo dla rolników.

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych