Skocz do zawartości


Zdjęcie

Rozliczenie


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 Ziele

Ziele

    Biblioteka Zielińskiego

  • 1 812 postów

Napisano 04 09 2007 - 16:58

Cóż jest to uwaga moja, którą każdy powinien chyba poznać, a jeżeli zostanie usunięta to świadczy tylko o poprawności tego tematu. Do niedawna byłem na forum specjalistą na forum do spraw webmasteringu, kolega informatyk był adminem --> modem, a drugi kolega PCP był modem i nagle co?

Wszyscy wylecieliśmy bez słowa wyjaśnienia... Chociaż mijają kolejne dni ja ciągle nie wiem za co wyleciałem i moi przyjaciele też :mellow:

Cóż proszę o wyjaśnienie tej sprawy :rolleyes:

  • 0

#2 Marix125

Marix125

    Starszy:

  • 1 394 postów

Napisano 04 09 2007 - 18:26

Ja będąc z Tobą w grupie nawet nie wiem jakich działów Specjalistą jesteś. Druga sprawa wzięła Ciebie fajna przypadłość udzielania się w mało ważnych tematach w dziale "Dyskusje na różne tematy", czy też "Przywitaj się" Jesteś Specjalistą, a masz tylko 323 posty przez pół roczny okres działalności ?

  • 0

#3 Ziele

Ziele

    Biblioteka Zielińskiego

  • 1 812 postów

Napisano 04 09 2007 - 19:03

Pół roczny okres działalności w forum na którym od tego czasu powstało nie więcej niż 20 prostych tematów
  • 0

#4 Kai

Kai

    Stały użytkownik

  • 237 postów

Napisano 04 09 2007 - 19:31

Skoro temat taki powstał, to znaczy że dzięki swojej ogólnodostępności mogę zadać tutaj swoje pytanie. Co się stało, że osoby które kojarzyły mi się głównie z tym forum nagle wypadły ze składu? Dokładniej podpinam się do pytania zadanego przez ziele505.
  • 0

#5 makensis

makensis

    Naczelny

  • 5 036 postów

Napisano 04 09 2007 - 19:36

Zmiany na forum są efektem zmiany polityki programowej serwisu Tweaks.pl jaką zapoczątkował Saletra. Pod koniec tygodnia ogłoszę nowy nabór na moderatorów i administratorów forum. To, że dziś nie jesteś nie Specjalistą nie skreśla Cię z forum, a w przyszłości znowu pełnieniu funkcji Specjalisty.
  • 0

#6 Kai

Kai

    Stały użytkownik

  • 237 postów

Napisano 05 09 2007 - 00:39

To jeszcze spytam, skoro nadarza się okazja. Nowy nabór oznacza, że osoby które dotychczas nie pełniły żadnej funkcji będą miały szansę / możliwość / okazję* na zgłoszenie się do pełnienia jakieś rangi, tak? (chodzi mi o to, że nie tylko wybór będzie dobierany z osób które były "kimś" na forum :rolleyes:)

* niepotrzebne skreślić :mellow:
  • 0

#7 Ziele

Ziele

    Biblioteka Zielińskiego

  • 1 812 postów

Napisano 05 09 2007 - 14:47

Sądzę jednak, że warto byłoby powiadomić osoby, które dla serwisu pracowały, że zostały zwolnione z pełnienia funkcji.
  • 0

#8 Aman

Aman

    Windows 98/XP/Vista/Ubuntu

  • 955 postów

Napisano 05 09 2007 - 16:26

Sądzę jednak, że warto byłoby powiadomić osoby, które dla serwisu pracowały, że zostały zwolnione z pełnienia funkcji.


Dokładnie. Ja tego też nie rozumiem czemu Ziele już nie jest specjalistą a ja np. jeszcze jestem. Od czego to zależy, tak samo było z Informatykiem tak ni z tego, ni z owego stracił posadę. Jak by wszyscy wylecieli i rozpocząłby sie nowy nabór to bym jeszcze zrozumiał.

@Mak przynajmniej mógłbyś wysłać do każdego choćby krótkie wyjaśnienie bo potem to człowiek wchodzi na forum a tu już tylko jest zwykłym userem. Teraz to ja już nie wiem co mnie czeka jutro. A po drugie napisałeś że Ziele będzie mógł pełnić dalej funkcję specjalisty to czemu teraz mu tę range odebrałeś?
  • 0

#9 makensis

makensis

    Naczelny

  • 5 036 postów

Napisano 05 09 2007 - 17:08

Ustalenie składu forum zajmę się w przyszłym tygodniu o czym poinformuję w stosownym temacie.
  • 0

#10 Marix125

Marix125

    Starszy:

  • 1 394 postów

Napisano 05 09 2007 - 17:42

A po drugie napisałeś że Ziele będzie mógł pełnić dalej funkcję specjalisty to czemu teraz mu tę range odebrałeś?

Specjalista, a udziela się w dziale "Dyskusja na różne tematy" Skoro Specjalista to dlaczego nie udziela się w swoich działach ? No bądźmy poważni...


/Makensis: Marix you can stop?
  • 0

#11 Ziele

Ziele

    Biblioteka Zielińskiego

  • 1 812 postów

Napisano 05 09 2007 - 19:18

Nie udzielam się w swoim dziale? Pisałem w tym dziale z różnymi tematami żeby forum trochę ruszyć może jacyś userzy by przybyli wciągnięci przyjacielską postawą płynącą od ekipy. Dlatego właśnie chciałem z nimi porozmawiać tam, ponieważ tak zdobywa się przyjaciół i dla mnie to jest bardzo wspaniałomyślna postawa rozmawiać z userami.

A w moim dziale również się udzielam i staram pomagać jeżeli ktoś tej pomocy już szuka.

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych