Skocz do zawartości


Zdjęcie

Robienie strony internetowej z grami online, internetowymi


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Creative5

Creative5

    Obserwator

  • 5 postów

Napisano 17 01 2011 - 11:57

Witam,
Moim zamiarem jest zrobić stronę internetową, ale wyjaśnie dokładniej:
Chcę zainwestować 100tyś zł w stronę internetową na wzór wyspagier.pl. Chciałbym sie spytać, czy znacie może jakąś firmę lub osobę i czy wogóle jest taka firma, która by:
- zrobiła mi stronę na wzór wsypagier.pl, żeby miała też tyle, a nawet więcej gier.
- czy gdy ma się takie gry internetowe na swojej stronie to, czy masz z nimi umowę i oni ci płacą za wyświetlenie?
- czy można wogóle zrobić taką stronę za 100tyś?
- chcę zainwestować 15tyś w pozycjonowanie, abym był po wpisaniu frazy "gy" na 1, 2 lub 3 miejscu
- czy firma robiąca mi taką stronę może zawrzeć umowy z tymi grami internetowymi i ile średnio bym zarobił na ich czynszach?
- czy takie gry internetowe na mojej stronie płaciły, by mi, czy ja im, czy wogóle nikt by nie płacił
- czy jest możliwość, żeby tak jak na wyspagier.pl w poczekaniu na załadowanie gry, aby pojawiła się reklama, np. z Google Adsense?
- czy znacie firmę, która mi to zrobi lub firmy i ile mniej więcej by to trwało?

Za każdą pełną odpowiedź serdecznie dziękuję

[uwaga=Macsch15]Zły dział, przenoszę.[/uwaga]

  • 0

#2 Mikash

Mikash

    Obserwator

  • 6 postów

Napisano 30 01 2011 - 18:39

Witaj,

mógłbym stworzyć Ci bez problemu taki skrypt i grafikę.
Co do bazy gier, myślę że byś musiał ją sam uzupełniać przez panel, który bym Ci stworzył (chyba, że płacisz 100 tys. za skrypt, grafikę, uzupełnienie bazy + pozycjonowanie).
Właściciele gier nie płacą Ci za wyświetlanie, zarabiasz na własnych reklamach, np. masz tutaj www.klikplej.pl/gra,online,97 reklamy pod grą oraz nad (baner)
Można bez problemu zrobić taką stronę za 100 tyś. z pozycjonowaniem oraz uzupełnieniem bazy (pozycjonowanie będzie tutaj najtrudniejsze, ale już pod tę frazę byłem raz w top10)
Jak wyżej wspomniałem to nie z autorami gier podpisujesz umowy.
Zazwyczaj gry mają już w sobie reklamy i możesz je umieszczać na swojej stronie. W ten sposób ich autorzy zarabiają.
Można zrobić, żeby podczas ładowania gry pojawiała się reklama adsense.
Samo stworzenie skryptu i grafiki + dodanie kilkuset gier to ok. 30-60 dni. Pozycjonowanie może potrwać bardzo długo, nawet i 2 lata zanim się dostaniesz do top3. Top10 powinno osiągnąć się bez problemu w rok.

  • 0

Zobacz więcej tematów z tagiem: Google Adsense reklama kontekstowa



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych