Skocz do zawartości


Zdjęcie

Reklama na zewnątrz- warto?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Eizzy

Eizzy

    Początkujący

  • 28 postów

Napisano 08 10 2013 - 15:57

SEO, SEM, reklama banerowa... To wszystko na pewno jest dobre i ma sens. Ale czy ktoś próbował reklamy w realnym świecie? Tak sobie myślę gdyby uderzyć we vlepki*? koszulki? A może od razu z grubej rury w telebimy? Tak mnie natchnęło widząc ofertę city.com.pl/ - trochę by to kosztowało, ale taka reklama w większych miastach może się zwrócić. Co o tym sadzicie?

 

* nie mam 15 lat nie będę walił ich gdzie się da, więc darujcie sobie zarzuty o zaśmiecaniu miasta ;)



  • 0

#2 Gość_Luther gjectedu_*

Gość_Luther gjectedu_*

Napisano 15 10 2013 - 10:58

możliwości dla reklamowania się "na zewnątrz" jest masa ... wszystko zależy od tego w jakiej branży dzialasz i jaki masz budżet :)



  • 0

#3 kuba_kubi

kuba_kubi

    Zaawansowany użytkownik

  • 807 postów

Napisano 25 10 2013 - 20:37

Reklama się może zwrócić ale tylko wtedy gdy rozsądnie do niej podjedziesz i trafisz akurat do twojego odbiorcy/konsumneta :)


  • 0

#4 Yettti

Yettti

    Początkujący

  • 11 postów

Napisano 10 02 2014 - 16:43

Super pomysłem na nietypową i alternatywną formę reklamy może być również projekt Trusted Trader. Dość głośno o nim ostatnio, media się rozpisują różnorakie. W skrócie - jest to katalog zaufanych firm. A wiadomo, że najlepszą reklamą są rekomendacje innych osób i raz wyrobiona reputacja oraz pozytywny wizerunek. Warto na to zwrócić uwagę ;).


  • 0

#5 vian

vian

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 17 02 2014 - 11:27

Pozycjonowanie, kampanie Advords gwarantują, że trafiasz z reklamą do osób już poszukujących danego produktu czy usługi. Reklama w formie bilbordu może być kosztowa i mało zyskowna, ponieważ nie trafia bezpośrednio do osób nią zainteresowanych.



  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych