Skocz do zawartości


Zdjęcie

ROUTER zle rozdziela transfer???


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 doman86

doman86

    Początkujący

  • 12 postów

Napisano 13 10 2006 - 10:43

mam problem
zakupiłem sobie router ASMAX BR 604 aby podłaczyc sie do mojego wspollokatora który ma internet w sieci kablowej HYPEXXXX aby ta siec nie dowiedziała sie ze ja tez kozystam z internetu zmieniłem sobie nr karty MAC na taki sam jak ma moj wspóllokator
i problem jest nastepujacy gdy sam korzystam z internetu a moj wspollokator nie korzysta to wszystko jest OK ale gdy obaj korzystamy z internetu to on normalnie moze korzystac a ja nie poniewaz jak chce wejsc na jakas strone to mi sie z nia nie łaczy to znaczy próbuje sie łaczyc ale to łaczenie trwało by zbyt długo moze jakies 20 minut
nie wiem czym to jest spowodowanie ale podejrzewam ze moze :
- zbyt mały transfer jaki ma moj wspollokator wykupiony 128kb/s
- ze mamy taki sam nr karty MAC
- wina routera

CZY MACIE JAKIES POMYSLY JAK TEN PROBLEM ROZWIAZAC

Z GORY WIELKIE DZIEKI ZA POMOC

  • 0

#2 ykoops

ykoops

    Stały użytkownik

  • 377 postów

Napisano 13 10 2006 - 11:28

To router ma mieć taki sam adres IP i MAC jaki do tej pory miał komp Twojego kolegi. Sieć (i router) nie zezwoli na jednoczesne połączenie bramy (routera) z dwoma komputerami o takim samym numerze MAC. Wasze kompy są za NATem routera, który dodatkowo powinien mieć włączoną opcję zmiany wartości TTL... (przeczytaj jeszcze raz opisy konfiguracji z linków, które dostałeś. Ja już ich nie mam, a nie będę szukał drugi raz).

  • 0

#3 doman86

doman86

    Początkujący

  • 12 postów

Napisano 13 10 2006 - 14:40

ok juz mi wszyskto działa poprotu nie sklonowałem maca do routera :(

  • 0

Zobacz więcej tematów z tagiem: problem rozdzielczość zmiana rozdzielczości



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych