Skocz do zawartości


Zdjęcie

Qweruiop - problem kosmiczny ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 artoski

artoski

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 21 08 2014 - 22:12

Witam Szanownych Forumowiczów.

To mój pierwszy post tutaj i nie kryję, że liczę na Waszą pomoc.

Pozornie banalny i szeroko znany brak tytułowych liter. Nic bardziej mylnego! W moim przypadku problem póki co, nierozwiązywalny. Mój komputer to: Zalman Z3 Plus, Thermaltake Smart 530W modularny, Asus M5A97, AMD Phenom Ii X4 840, Spartan Pro HE924, 2 x 4 GB RAM, GeForce GT 430, Sound Blaster X-Fi Xtreme Gamer-Fatal1ty Pro, Dysk WD 750 GB, Samsung Super WriteMaster, jakiś czytnik kart pamięci, mysz Logitecha i klawiatura USB. Do tego Windows 7 64 bit. Język naturalnie PL programisty. Eksperymentowałem z innymi ale bez rezultatu. Kiedyś wszystko buło OK. Problem jak zwykle, wyskoczył nagle. Wieczorem zostawiłem komp włączony, bo aktualizował się system. Następnego dnia liter już nie było. Teraz męczę się klawiaturą ekranową. Od klawiatury, poprzez mysz, płytę główną, zasilacz, obudowę, cooler i dysk wszystko wymieniłem na nowe. Oczywiście system również instalowałem od nowa na nowym dysku. I co? I nic! Problem nie zniknął, litery nie pojawiły się. Jestem załamany i brak mi konceptu. Podejrzewałem płytę ale tajak się okazało była niewinna. Szukałem już pomocy w kilku miejscach ale jak na razie - nie ma mocnych. Chyba się zgłoszę do NASA... A tak na poważnie, podejrzewać już mogę tylko RAM albo procesor (tych elementów nie wymieniłem) ale czy to możliwe?

Proszę, ratujcie!

 



  • 0

#2 pawel315

pawel315

    Uzależniony od forum

  • 1 553 postów

Napisano 22 08 2014 - 15:00

Może warto zacząć od sprawdzenia innej klawiatury ?



  • 0

#3 artoski

artoski

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 22 08 2014 - 15:50

Niestety. Jak napisałem wyżej, klawiatura jest nowa. Zresztą, przetestowałem już kilka i nic. I jeszcze jedno. Z poziomu Linuksa też nie ma przeklętych literek.



  • 0

Zobacz więcej tematów z tagiem: klawiatura nie działa qweruiop brak liter



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych