Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pudełkowa wersja gry, a brak napędu DVD


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 kasi

kasi

    Obserwator

  • 5 postów

Napisano 24 12 2015 - 16:03

Witam, kupiłam grę w wersji pudełkowej, niestety w moim laptopie brakuje napędu dvd. Chciałabym użyć napędu wirtualnego, użyć napędu z drugiego laptopa i zainstalować grę. Proszę powiedzcie mi czy jest to możliwe i jak to zrobić? 

Dziękuję za pomoc i wesołych świąt :)



  • 0

#2 viris33

viris33

    Administrator

  • 4 657 postów

Napisano 24 12 2015 - 16:11

Najprościej to chyba zrobić obraz gry na drugim komputerze i wrzucić na pendrive. Co to za gra i skąd pomysł kupowania gry na DVD do laptopa bez napędu? :E

  • 0

#3 kasi

kasi

    Obserwator

  • 5 postów

Napisano 24 12 2015 - 16:28

battlefront kupowany w ten sam dzien co laptop, szal zakupow spowodowal ze zapomniealam ze nie mam napedu. czy ta plyta nie bedzie zbezpieczona przed kopiowaniem?


  • 0

#4 viris33

viris33

    Administrator

  • 4 657 postów

Napisano 24 12 2015 - 16:59

Mam nadzieję że ten sprzęt w ogóle spełnia wymagania tejże gry bo niskie nie są i potrzeba do niej konkretnego PC. Zabezpieczenia zawsze można złamać, przy tworzeniu obrazu chyba nie powinno być problemu.
  • 0

#5 Jaro070

Jaro070

    Początkujący

  • 107 postów

Napisano 24 12 2015 - 23:02

 

Proszę powiedzcie mi czy jest to możliwe i jak to zrobić? 

 

Klikasz prawym przyciskiem myszy na Właściwości > przechodzisz do zakładki Udostępnianie i podajesz nazwę udziału. Zatwierdzasz przyciskiem OK.

 

Oba komputery muszą być w tej samej Grupie Domowej.


  • 0

#6 kasi

kasi

    Obserwator

  • 5 postów

Napisano 25 12 2015 - 12:49

Nie ma szans na skopiowanie tego przez grupę domową. Pliki owszem są kopiowane ale program do instalacji nie chce się otwożyć już na moim komputerze.(wszystkie dane są przeniesione ale nie ma pliku do instalacji) - może jest to zabezpieczenie przed kopiowaniem? Ma ktoś jakiś pomysł. 

czytałam o deamon tools - myślicie ze mozna by było spróbowac?



  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych