Skocz do zawartości


Zdjęcie

Przyspieszony dżwięk


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 demerkson

demerkson

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 10 11 2006 - 23:29

Witam i bardzo proszę Was o pomoc,

oto moja konfiguracja:
amd 3000+ venice
dfi lanparty n4 sli dr
gigabyte gf 6800gt
samsung 80 Gb

postanowiłem przeprowadzić autotune powyższym programem (graphic performance) i po 15 min komputer się zawiesił na jakieś 5 min i zresetował, lecz po restarcie "system nie wstał" po 2 godzinach takiego jakby stanu czuwania (monitor nawet nie dostawał sygnału video) postanowiłem użyć przycisku reset... Nic. więc wyłączyłem kompa i włączyłem ponownie - wszystko ok wyświetlił się nawet monit z nTune "czy chce kontynóować" po kliknięciu ok wszystko było jak należy... lecz potem pusciłem jakiąś mp3 ijakież było me zdziwienie gdy ów mp3 została cała odtwożona w 40 sekund a wokalista wypluwał słowa w tępie 30 słów na sekundę... Moje pojęcie o podkręcaniu jest dość nikłe ( dlatego głównie sprubowałem tego auto tune...), ale tak raczej być nie powinno...postanowiłem więc sprawdzić w biosie FSB - 200Mhz to mnie troche zdziwiło bo zakładałem że może wraz z FSB "potkręcona" zastała karta dżwiękowa (w tej płycie jest ona osobnym modułem i nazywasię bodajże karanjan 7.1). Gdy stawiałem system zrobiłem "kopie" biosu do CMOS (opcja w biosie) - więc postanowiłem to przywrucić - nic. przywruciłem system - nic. Od momentu zakończenia tego auto tune przy starcie windowsa wyświetla się kreator znajdowania nowego sprzętu więc przeinstalowałem sterowniki audio - nic. Z góry dzięki jeżeli ktoś odpowie...

  • 0

#2 demerkson

demerkson

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 13 11 2006 - 14:36

Dzięki za pomoc :) widać łatwy przypadek to nie jest spróbuję gdzieś indziej.

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych