Skocz do zawartości


Zdjęcie

Przygasanie obrazu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Cryzior

Cryzior

    Obserwator

  • 5 postów

Napisano 25 09 2016 - 22:22

Witam, otóż mój problem jest następujący od jakiegoś czasu mam nowy komputer i wszystko działa dobrze, tylko gdy odpalam filmik na yt w jakości HD to ekran robi się czarny na 1-2sec i potem działa już normalnie. Wątpię żeby to była wina zasilacza, bo przy dłuższym graniu w wymagające tytuły nie zauważam żadnych błędów. 



  • 0

#2 hary

hary

    The Untouchable

  • 791 postów

Napisano 26 09 2016 - 21:47

Prawdo podobnie monitor zmienia rozdzielczość dostosowując się do filmu.



  • 0

#3 brutus3

brutus3

    Profesjonalista

  • 2 406 postów

Napisano 28 09 2016 - 07:44

Jest to objaw normalny, zawsze przy zmianie rozdzielczości obraz na monitorze albo przygasa na 1do 3 sekund albo się zatrzymuje na 1 do 3 sekund.


  • 0

#4 Cryzior

Cryzior

    Obserwator

  • 5 postów

Napisano 04 10 2016 - 19:25

Da się coś na to poradzić? Bo jest to dosyć irytujące jak podczas scrollowania na fb albo przeglądaniu filmów na yt ekran mi przygasa co chwilę bo odpalają się filmiki?


  • 0

#5 Krzychu25

Krzychu25

    Zaawansowany użytkownik

  • 1 045 postów

Napisano 05 10 2016 - 16:12

Hmm, no dziwne żeby komputer zmieniał rozdziałkę przy włączaniu filmiku, chyba, że to jakieś nowe technologie.

 

Proponowałbym ci odpalić Ubuntu z pendriva, żeby sprawdzić czy wszystko działa, nie przejmując się windowsem, sterownikami itp.

 

Ubuntu pobierasz stąd: http://www.ubuntu.com/desktop

Potem wgrywasz je na pendrive (wyczyści się) tym programem http://www.pendrivelinux.com/yumi-multiboot-usb-creator/

Potem musisz uruchomić z niego pc, zwykle wystarczy wcisnąć F12 podczas uruchamiania, a następnie wybrać pendrive (może być w kategorii USB-HDD, albo HDD, zależnie od komputera)

 

No i jak już się uruchomi to włącz Firefoxa i pochodź sobie po necie, żeby sprawdzić czy dalej są problemy.

 

Daj znać jak to zrobisz jaki jest efekt.



Użytkownik Krzychu25 edytował ten post 05 10 2016 - 16:13

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych