Skocz do zawartości


Zdjęcie

Przydatne dodatki do Mozilla Firefox


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Macsch15

Macsch15

    Profesjonalista

  • 3 705 postów

Napisano 26 04 2009 - 02:27

Wymienię i w skrócie wypiszę kilka potrzebnych i ciekawych dodatków które nam umilą pracę z Mozillą.
To tak :

Adblock plus - Dodatek który nam blokuje nieprzyjemne reklamy , bannery itp
Cooliris- Uprzyjemni nam pracę z obrazkami , filmami ... Przykład :
FoxTab- Efektywniejsze wyszykiwanie wielu otwartych kart. Przykład :
DownThemAll- Bradzo dobry menedżer pobierania.
FireTorrent- Wbudowany klient BitTorrent w FF (jak w operze).
Forecastfox- Program podaję na dole w pasku po prowej stronie aktualną pogodę (i z wyprzedzeniem 2 dni) dla wybranych miast.
Gmail Notifier- Dla użytkowników poczty E-mail na Gmail'u , pokazuję na dolnym pasku o nowych wiadomościach.
Google Preview- Wyświetla odgląd stron w wynikach wyszukiwania google. Przykład : http://img527.imageshack.us/img527/7211/beztytuuhfx.jpg
Mouse gestures redox- Gesty myszką do np. cofnięcia strony, otwarcia nowej karty itp...
NoScript- Zarządza wykonywaniem przez FF skryptów JavaScript, Flash i innych ...
TabScope- Pokazuje zawartość strony w kartach po najechaniu myszką. Przykład : http://img10.imageshack.us/img10/9434/beztytuuaan.jpg
TV-Fox- Jak sama nazwa świadczy, TV w przeglądarce, Włąściwie wszytkie stacje zagraniczne B)
URL-Fixer- Dodatek poprawia po nas popełniony bład w adresie url (koncówki np. cum >> program poprawia na > com)

Jak wpadne na inne warte uwagi to dodam.

Wszelkie prawa zastrzeżone
FAQ napisany przez macsch15, kopiowanie i rozpowszechnianie artykułu bez zgody autora ZABRONIONE !


  • 0

#2 Czarcik_s

Czarcik_s

    Zaawansowany użytkownik

  • 674 postów

Napisano 26 04 2009 - 22:15

Dołączę jeszcze:

IE Tab - przełącza stronę do internet explorera ale w karcie Mozilli - bardzo przydatne gdy strony źle są wyświetlane.
Tab Mix Plus - do zarządzania zakładkami i nie tylko
MR Tech Toolkiit - do zarządzania dodatkami itp.
Forecastfox - pogodynka B)
Pozdrawiam

  • 0

#3 Macsch15

Macsch15

    Profesjonalista

  • 3 705 postów

Napisano 26 04 2009 - 22:52

Forecastfox'a już miałem B)



  • 0

#4 KAESowski

KAESowski

    Początkujący

  • 58 postów

Napisano 18 06 2009 - 15:56

Broadband Speed Test and Diagnostics - szybki dostęp do sprawdzania prędkości pobierania i wysyłania a przede wszystkim pingowania i MACa
Ja zawsze mam problem z zapamiętaniem komend w linii poleceń a tutaj parę kliknięć i mam wszystko ;]
Jeżeli nie udało Ci się połączyć z daną stroną to pokazuje się strona z kilkoma przyciskami, można od razu sprawdzić co się dzieje
Dołączona grafika

WOT - pokazuje ocenę strony jaką dali jej inni użytkownicy tego dodatku. Oceniane jest zaufanie, wiarygodność operatora, prywatność

no i jeszcze taki mały gadżet
Ghostery - pokazuje skrypty które na danej stronie zbierają o Tobie informacje. Tak dla ciekawości ;)

  • 0

Zobacz więcej tematów z tagiem: Mozilla Firefox



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych