Skocz do zawartości


Zdjęcie

Przydatne aplikacje na Androida


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Metrokaj

Metrokaj

    Początkujący

  • 63 postów

Napisano 13 01 2014 - 12:58

Od jakiegoś czasu posiadam Samsunga Galaxy Note II. Fajny sprzęt ale mam wrażenie, że nie wykorzystuje w pełni jego możliwości. Jakie aplikacje warto zainstalować? Takie do codziennego użytku...



  • 0

#2 Qauke

Qauke

    Expert

  • 5 156 postów

Napisano 13 01 2014 - 15:11

Np: MyBus jeżeli korzystasz z komunikacji miejskiej to jak najbardziej się przydaje.

Messenger - aplikacja łączy się z Facebook wiadomości z profilu dostajesz prosto na swojego smartfona.

Skype,YT,GG, Allegro, Adobe Reader, Silent Agent

 

Mogę polecić Ci aplikację EasyBatterySaver aplikacja przydaje się jak zależy Ci na dłuższym działaniem baterii. Sam korzystam i zdecydowanie trochę wydłużył mi czas pracy baterii.



Użytkownik Qauke edytował ten post 13 01 2014 - 15:44

  • 0

#3 PiterBenk

PiterBenk

    Początkujący

  • 89 postów

Napisano 14 01 2014 - 19:07

Np: MyBus jeżeli korzystasz z komunikacji miejskiej to jak najbardziej się przydaje.

 

Przy całym szacunku, ale lepsza od tej aplikacji którą zaproponowałeś jest jakdojade.pl :D - jest to darmowa aplikacja, działająca chyba w 13 czy 14 miastach w PL. Najlepiej oczywiście spisuje się w tych dużych jak Warszawa czy Wrocław. Wpisujesz miejsce w którym się znajdujesz, miejsce do którego chcesz dojechać a aplikacja wyszukuje Ci najbardziej optymalne połączenie. W przypadku Warszawy jest to autobus, tramwaj i metro.

Z innych ciekawych aplikacji (nie wiem czy podróżujesz) to np Yanosik. Jest to nie tylko nawigacja ale również system wczesnego ostrzegania przed drogowymi zdarzeniami (korkami, wypadkami, policją). Uchroniła mnie już kilka razy przed mandatem :P Informacje pochodzą od samych kierowców. Aplikacja przydaje się w szczególności podczas dalszych wojaży. Jeżeli lubisz biegać to zainstaluj sobie również iMapMyWalk - rewelacyjna apka zliczająca przebyte kilometry, licząca spalone kalorie itd. Możesz pochwalić się przebytą trasą wrzucając ją na FB :) To są aplikacje które najbardziej mi się przydają :) Jeżeli czegoś mi brakuje to zwykle wchodzę na http://yourapps.info/aplikacje-na-androida

Jest to witryna z recenzjami aplikacji i gier na Andka czy iOS. Z pewnością coś sobie wygrzebiesz.


  • 1

#4 Qauke

Qauke

    Expert

  • 5 156 postów

Napisano 15 01 2014 - 09:43

To zależy jaka aplikacja przypadnie autorowi do gustu, bo jest ogromny wybór w GooglePlay


  • 0

#5 Qauke

Qauke

    Expert

  • 5 156 postów

Napisano 17 01 2014 - 12:22

Jeżeli czegoś mi brakuje to zwykle wchodzę na http://yourapps.info/aplikacje-na-androida

Jest to witryna z recenzjami aplikacji i gier na Andka czy iOS. Z pewnością coś sobie wygrzebiesz.

 

Ciekawa stronka, można znaleźć dużo ciekawych aplikacji :)


  • 0

#6 longin99

longin99

    Początkujący

  • 32 postów

Napisano 16 02 2014 - 21:26

Jest tam kalkulator , który oblicza skomplikowane równania matematyczne  :yes:  oraz translator głosowy  :smi1: 


  • 0

#7 Eizzy

Eizzy

    Początkujący

  • 28 postów

Napisano 09 04 2014 - 11:57

cześć :) w zalezności od tego jak korzystasz z telefonu takei aplikacje zainstaluj. Ja na przykład biegam i brakowało mi takiej aplikacji, ktta określi jak długo biegałąm i ile dokąłdnie. Dodam, ze jestem bardziej zwoleniczką biegania w terenach leśnych gdzie trudno okreslić ile się biegało przez google. Wiec mam teraz spotrtrackera :) ważne też, żebyś miała czasem aplikacje ofline jak np oferuje  ideamobile  poniewaz nie wszędzie jest zasieg, a dużo aplikacji potrzebuje dostepu do sieci. Pozdrawiam :)


  • 0

#8 Luigio

Luigio

    Początkujący

  • 16 postów

Napisano 03 07 2014 - 16:14

Jak ktoś często gubi/zostawia gdzieś telefon albo boi się, że mu go ukradną to polecam aplikację Cerberus. To fajna rzecz, która pozwala namierzyć telefon nawet jeśli ktoś wyjmie z niego kartę sim. Generalnie można ją zainstalować również w "instalacji ukrytej" tak aby potencjalny złodziej jej nie wykasował od razu...



  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych