Skocz do zawartości


Zdjęcie

Przestępcy - zabijać czy jakoś wykorzystać?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 #plus

#plus

    Uzależniony od forum

  • 1 315 postów

Napisano 03 03 2010 - 18:03

Będzie poważniejszy temat.
Tak się dzisiaj zastanawiałem - dlaczego przestępcy bezczynnie siedzą w więzieniach i dostają utrzymanie z państwa? Mają tam ciepło, pewnie jakiś telewizor i dla chętnych seks analny pod prysznicem. Jednym słowem - jest to jakiś sposób na życie. Tylko jaki jest z nich pożytek?
Czy też jesteście zdania że skazani powinni jakoś pracować na swoje utrzymanie? Pracy jest mnóstwo, chociażby czyszczenie rowów przy drogach albo zbieranie śmieci. Byłby z nich wtedy jakiś pożytek. W innym wypadku, nie dość że zwyrodnialec kogoś okradnie i zgarnie kasę, to jeszcze pójdzie za to siedzieć na koszt obywateli. Paradoks, no nie?

Drugą moją myślą było to, że tych szczególnych (mordercy, gwałciciele, pedofile itp.) powinno się po prostu zabijać. Bo niby po co mają mieć spokojne życie w więzieniu, jeżeli dawniej robili komuś krzywdę? A może kolejny przestępca zastanowi się nad karą zanim zrobi coś naprawdę głupiego? Moim zdaniem powinna być zasada "cierpienie za cierpienie", ale w czasach praw człowieka raczej to nie przejdzie, bo zwykłego bandyty nie można dobrze ukarać...

Temat zostawiam do przemyśleń.

ed: tak wiem, jestem brutalny, ale musi być jakiś sposób na przestępczość.

Użytkownik #plus edytował ten post 03 03 2010 - 18:04

  • 0

#2 Gość_Sicknature_*

Gość_Sicknature_*

Napisano 03 03 2010 - 18:08

Śmierć za śmierć! Kodeks Hammurabiego powinien obowiązywać od zawsze....

Użytkownik Sicknature edytował ten post 03 03 2010 - 18:25

  • 0

#3 Gość_DoctorMofis_*

Gość_DoctorMofis_*

Napisano 03 03 2010 - 18:09

i dla chętnych seks analny pod prysznicem.

:(
Ja bym zrobił tak żeby ich na stałe wysłać do wojska (Iraq), ci pedofile itp. powinni pracować zbierając śmieci i odśnieżając i takie tam, i do wyjścia na wolność, jeśli znowu coś zrobią - zabić.

Użytkownik DoctorMofis edytował ten post 03 03 2010 - 18:10

  • 0

#4 Macsch15

Macsch15

    Profesjonalista

  • 3 705 postów

Napisano 03 03 2010 - 19:29

Czy też jesteście zdania że skazani powinni jakoś pracować na swoje utrzymanie?


Zależy za jakie przestępstwo , wiadomo większość ludzi popełnia błędy i powinna mieć szansę na poprawę , za to pedofilów, gwałcicieli , morderców powinno się eliminować , czyli fotel elektryczny i bajo.

Albo wprowadzić w więzieniach żarcie za pieniądze , wtedy musieli by się ruszyć.
  • 0

#5 Gość_DoctorMofis_*

Gość_DoctorMofis_*

Napisano 03 03 2010 - 19:38

Weźmy pod uwagę to że... oni tam mogą siedzieć przez 1/4 życia i to wpływa na ich psychikę (nie chodzi mi o pedofili), więc nie powinni już płacić i się męczyć skoro i tak tam siedzą.

Użytkownik DoctorMofis edytował ten post 03 03 2010 - 19:39

  • 0

#6 Gość_unitrax_*

Gość_unitrax_*

Napisano 03 03 2010 - 20:30

elementy typu pedofile gwałciciele i seryjni mordercy powinni być chemicznie sterylizowani. Następnie wysyłani do prac wybitnie niebezpiecznych i szkodliwych- rozbrajanie pokrytych eternitem dachów , osuwanie asbestu , odkażanie terenów skażonych chemicznie

Powinny być im odbierane prawa , powinni być wykorzystywani do testu leków , broni , eksperymentów medycznych i militarnych
tudzież - wykorzystywani jako preparaty medyczne , na części zamienne do innych ludzi .

Kto łamie prawa danej społeczności sam sie ich zrzeka , kto nie traktuje drugiego jak człowieka nie szanuje jego praw sam powinien być ich pozbawiany

to brutalne o czym mówię ale taka jest prawda
  • 0

#7 anduvir

anduvir

    Zaawansowany użytkownik

  • 952 postów

Napisano 03 03 2010 - 20:58

Mofis to wojsko przerabiali już Niemcy i średnio im wyszły te szwadrony śmierci.
Pamiętajmy, że wielu jest osadzonych w więzieniach za niewinność szczególnie na karę śmierci vide USA.

Użytkownik anduvir edytował ten post 03 03 2010 - 21:00

  • 0

#8 Celdur

Celdur

    Republic of Gamers

  • 6 100 postów

Napisano 03 03 2010 - 21:01

Wszystkich od razu na "lunch" trzeba zaprosić.. Gwałcicielom i pedofilom, etc. to Ja bym obcinał jajka i fi*ta..

Użytkownik Celdur edytował ten post 03 03 2010 - 21:02

  • 0

#9 Krzychu25

Krzychu25

    Zaawansowany użytkownik

  • 1 045 postów

Napisano 03 03 2010 - 22:56

Co do pedofilii i gwałcicieli to oni we więzieniu też nie mają lekko, oglądałem niedawno taki program na discovery o więzieniach, jak jeden taki pedofil tam wszedł to po paru miesiącach wyjechał białą ciężarówką... więc nawet zwyrodnialcy i mordercy potrafią wymierzać sprawiedliwość w pewnym stopniu.

Każdy więzień marzy o tym aby dostać jakąś pracę we więzieniu, bo to zabija czas i daje wytchnienie, także sądzie, ze jakby dali do odśnieżania za "piwko i paczkę papierosów" to chętnych by mieli aż nadto. Powinno się ich wykorzystywać też do budowy autostrad.

Co do eksperymentów medycznych i chemicznych to wg mnie raczej nie, no chyba, ze zabójców z wyjątkowym okrucieństwem, to tak.

Co do kary śmierci to tylko takich przestępców których wina jest w 100% pewna, no bo wyobraźcie sobie, że akurat nieszczęśliwym zbiegiem okoliczności jesteś podejrzany, wszystkie dowody wskazują na ciebie, no i wyrok robi się prawomocny... no i co wtedy? Prosisz aby dali ci obejrzeć ostatni odcinek mody na sukces? A jak zostaniesz skazany na dożywocie to może po 10 latach złapią prawdziwego przestępce, a ty wyjdziesz na wolność, co prawda zmarnowany, życie skazane na porażkę, ale oczyścisz się z winy i nikt nie będzie mógł powiedzieć o tobie złego słowa.

PS.
Ale się rozpisałem :(

Użytkownik Krzychu95 edytował ten post 03 03 2010 - 23:02

  • 0

#10 jackass

jackass

    Staruszek Jack

  • 8 823 postów

Napisano 03 03 2010 - 23:28

Pedofilom powinni obcinać fujary a reszta powinna ciężko pracować a nie leżec w celi ogladając TV. Normalnie powinni 8godz dziennie zapie***ac w kamieniołomie... Koszt utrzymania więznia to ok 2tys zł miesięcznie ! Powinni sami pracować na swoje utrzymanie ,a 2tys zł miesięczny budżet większości rodzin w polsce na utrzymanie się przez cały miesiąc w 4 osoby...

A pedofile i tak nie mają życia bo albo sami się powieszą albo ich zadżgają w celi...

Użytkownik jackass edytował ten post 04 03 2010 - 18:02

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych