Skocz do zawartości


Zdjęcie

Prośba o ocene grafiki


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 _Fafal_

_Fafal_

    Początkujący

  • 28 postów

Napisano 09 05 2011 - 17:02

Witam, jestem autorem grafiki dla jednego portalu, narazie jest to grafika w wersji beta, prosze o ocene, rady i opinie :(

[wycięto]

Użytkownik _Fafal_ edytował ten post 13 05 2011 - 12:56

  • 0

#2 DeckTone

DeckTone

    Początkujący

  • 100 postów

Napisano 09 05 2011 - 21:18

Hm, niezłe. Trzeb trochę na głównej stronie rozdzielić jakoś te przyciski, żeby jakoś się od siebie rozróżniały. Mam pytanie, skąd wziąłeś rendery?

  • 0

#3 Bamber

Bamber

    Jestem bot

  • 580 postów

Napisano 09 05 2011 - 21:28

Według mnie trafiłeś w samą dziesiątke . Ciemne tło daje uczucie i potwierdzenie pełnej anonimowości. Dobra robota :(
  • 0

#4 _Fafal_

_Fafal_

    Początkujący

  • 28 postów

Napisano 09 05 2011 - 21:42

Co do renderow - ogolnie np. z planetrenders.net, ale to foto (kobieta i mezczyzna) kupilem od fotografa, ktory zrobil to zdjecie.

O ktorych przyciskach mowisz? Jezeli o tych w stopce, to proponowalem dodanie do kazdego linku obrazek-ikonke, ktora bylaby zwiazana z tematyka dzialu/odnosnika, ale skonczylo sie na tym, ze zostal dodany tylko :hover (jezeli chcesz zobaczyc efekt to wejdz sobie na ta strone, bo jest juz online).


W sumie to co mnie najbardziej nurtuje to tlo strony pod napisami (juz po zalogowaniu). Tlo jest ciemne, napisy biale. Nie wiem czy uzytkownicy kupia cos takiego, bo na wielu stronach nawet jak tlo i top sa czatne/ciemne to miejsce centralne strony jest jasne, a napisy biale - (Choc wiadomo, sa tez strony/fora, z czarnym/ciemnym tlem i jasnymi napisami). Pozdrawiam :(

Użytkownik _Fafal_ edytował ten post 09 05 2011 - 21:44

  • 0

#5 DeckTone

DeckTone

    Początkujący

  • 100 postów

Napisano 09 05 2011 - 21:57

Ja bym dodał na tym 2 zdjęciu trochę czerwonego i więcej uczucia. Jak widzę ciemno wszędzie głucho wszędzie..., to nie za bardzo mnie przykuwa taka strona. Chodzi mi tutaj nie o te nagłówki czerwone, tylko, żeby coś do tła wrzucić.

Użytkownik DeckTone edytował ten post 09 05 2011 - 21:58

  • 0

#6 _Fafal_

_Fafal_

    Początkujący

  • 28 postów

Napisano 09 05 2011 - 22:00

Wlasnie mysle tez nad tym, zeby dodac troche wiecej czerwieni. Co do "uczucia" na stronie powitalnej (przed logowaniem), to takie byly zalecenia firmy, dla ktorej lay zostal stworzony, czyli na pierwszym miejscu pozadanie, a nie uczucia, jak na stronach biur matrymonialnych :(
  • 0

#7 FOR

FOR

    Prezes

  • 168 postów

Napisano 10 05 2011 - 06:40

Moim zdaniem nie jest to najgorsze :( Barwy bardzo ładnie podkreślają tematykę strony.
  • 1

#8 IntelInside

IntelInside

    Stały użytkownik

  • 224 postów

Napisano 10 05 2011 - 23:43

Ładne. Proste, przejrzyste od razu widać gdzie co jest. Kolorki dobrane jak najbardziej trafnie

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych