Skocz do zawartości


Zdjęcie

Promocja FanPage, zdobywanie fanów - jaki system polecacie ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 zegarek00

zegarek00

    Początkujący

  • 24 postów

Napisano 05 03 2012 - 00:34

Cześć

Tak jak w temacie. Muszę trochę rozpropagować mój fanpage więc szukam jakiegoś sytemu, który to dobrze zrobi. Znalazłem dość interesujący serwis http://www.likemore.pl/ Ktoś korzysta, albo korzystał z niego?

Lub jakie inne systemy polecacie?

Proszę o odpowiedź! Zależy mi na jak najrealniejszym uzyskaniu fanów!

  • 0

#2 makensis

makensis

    Naczelny

  • 5 036 postów

Napisano 05 03 2012 - 00:49

Wymiana kliknięć niczemu nie służy, bo w gruncie rzeczy są to konta na które nikt nie zagląda poza nabijaniem punktów. Może pomóc tylko w wypadku nowych projektów, które np. wymagają większego zaufania ze strony użytkowników fb i gdy ktoś widzi, że projekt posiada na starcie jakąś pulę zainteresowanych to może też kliknąć na lubię to! może również sprawdzić kto dodał ten profil do lubię to! i wtedy wyjdzie na jaw cały proceder, a tego chyba nie chcemy.
Postaraj się zorganizować jakieś konkursy, granty za bycie uczestnikiem danego profilu itp. to najlepszy sposób dotarcia do odbiorcy, poza tym reklamy fb, które mocno mogą zawęzić grupę odbiorców reklamy do tej, na której najbardziej nam zależy - możliwe że przyszli klienci. W opcjach reklamy mamy nie tylko wiek i płeć, ale też dane regionalne, preferencje, hobby, zawód itp. co znacznie zawęża krąg potencjalnych odbiorców i podnosi skuteczność reklamy.

  • 0

#3 zegarek00

zegarek00

    Początkujący

  • 24 postów

Napisano 05 03 2012 - 11:15

Wielkie dzięki za odpowiedź ;) Z pewnością się zastosuję do porad.
  • 0

#4 jonasz_kofta

jonasz_kofta

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 05 03 2012 - 20:55

Jest to dobre dla rozkręcenia fan-page. Wiadomo, że nikt przecież nie polubi pustego fanpage ;)

Z likemore.pl już kiedyś korzystałem, zdobyłem kilkanaście fanów i to mi wystarczyło. Potem samo się potoczyło ;)
  • 0

#5 Ziele

Ziele

    Biblioteka Zielińskiego

  • 1 812 postów

Napisano 05 04 2012 - 00:09

Najlepiej wykorzystać przygotowane opcje dla developerów jak np. ciekawy materiał video po udostępnieniu i polubieniu strony. Taki trochę marketing wirusowy, bo znajomi tych, którzy polubią widzą aktywność znajomych itd :E
  • 0

#6 Danielooo

Danielooo

    Początkujący

  • 145 postów

Napisano 05 04 2012 - 10:01

Najlepiej wykorzystać przygotowane opcje dla developerów jak np. ciekawy materiał video po udostępnieniu i polubieniu strony. Taki trochę marketing wirusowy, bo znajomi tych, którzy polubią widzą aktywność znajomych itd :E


Ziele, przyznaj jest to skuteczne, ile razy widzę ludzie klikają lubię to przy jakimś mego ekstra filmiku a strony potem zamieniają się na fanpage czegoś.
  • 0

#7 Ziele

Ziele

    Biblioteka Zielińskiego

  • 1 812 postów

Napisano 06 04 2012 - 14:47

Sam zamierzam wprowadzić to u siebie ze względu na możliwości dotarcia do szerokiego grona odbiorców.
  • 0

#8 agaaata18

agaaata18

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 27 08 2019 - 11:54

Polecam zlecić to zadanie agencji, która na tym się zna. Żeby nie zrobić dużo błędów, albo co jest jeszcze gorzej dostać bana, lepiej skorzystać z usług profesjonałów 



  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych