Skocz do zawartości


Zdjęcie

Programy partnerskie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Askurcz

Askurcz

    Obserwator

  • 5 postów

Napisano 20 06 2014 - 04:31

Jeszcze jedno pytanko zanim wskoczę w objęcia Morfeusza.
Chodzi o programy partnerskie wszelkiego typu. Szukam osób które miały z nimi jakiekolwiek doświadczenia. Według założenia program partnerski to wykonywanie pewnych zleconych zadań, celów i otrzymywanie za to dodatkowych fantów. Np. promocji i obniżek cen. Czy warto się w to bawić? Czy są jakieś haczyki? Najbardziej zależałoby mi na osobach które korzystały z takich programów w firmach hostingowych (np. Prohost jak ja), które mogłyby rozświetlić trochę ten mrok w mojej głowie.



  • 0

#2 Macsch15

Macsch15

    Profesjonalista

  • 3 705 postów

Napisano 20 06 2014 - 10:20

Od opłacalności zależy ile osób przekonasz aby zarejestrowało się / kupiło z Twojego linku. Osobiście były takie lata gdzie płaciłem za serwer jakąś drobną część (znacznie mniej niż połowę) a reszta była z PP.

 

Nic na tym nie stracisz, a zyskać możesz.



  • 0

#3 Askurcz

Askurcz

    Obserwator

  • 5 postów

Napisano 21 06 2014 - 02:38

Mhm, rozumiem. Czyli wszystko zależy od targetu. Jeśli przyprowadzę mnóstwo ludzi można sporo zaoszczędzić, a bawiąc się w niedzielnego partnera można zgarnąć jakieś promocje?


  • 0

#4 kotaldo

kotaldo

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 25 06 2014 - 14:03

Tylko z daleka od naciągania na fb, chociaż słyszałem, że tamte "programy partnerskie" są bezpieczne dla osób nakłaniających. Ktoś może to potwierdzić?


  • 0

#5 Macsch15

Macsch15

    Profesjonalista

  • 3 705 postów

Napisano 25 06 2014 - 16:06

Mhm, rozumiem. Czyli wszystko zależy od targetu. Jeśli przyprowadzę mnóstwo ludzi można sporo zaoszczędzić, a bawiąc się w niedzielnego partnera można zgarnąć jakieś promocje?

 

To już zależy od firmy.


  • 0

#6 makensis

makensis

    Naczelny

  • 5 036 postów

Napisano 26 06 2014 - 16:03

Tworzenie strony internetowej, profilu na forum z myślą o wyłącznie zarobku od razu stawia cię na przegranej pozycji.. mało kto ci uwierzy.


  • 0

#7 Marek K.

Marek K.

    Początkujący

  • 30 postów

Napisano 07 07 2014 - 12:09

Zasadniczo każda strona "profesjonalna" jest tworzona z myślą o zarobku. Pytanie ile od siebie zaoferuje userom :)


  • 0

#8 Sokhzyf

Sokhzyf

    Początkujący

  • 62 postów

Napisano 21 07 2014 - 17:23

Moim zdaniem takie programy partnerskie straciły rację bytu. Po tylu przekrętach w sieci ludzie stracili zaufanie i raczej nie angażują się w tego typu działania...


  • 0

#9 makensis

makensis

    Naczelny

  • 5 036 postów

Napisano 21 07 2014 - 17:46

????? Jakieś dowody??



  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych