Skocz do zawartości


Zdjęcie

Program do łamania hasła głównego komputera, konta administratora


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
12 odpowiedzi w tym temacie

#1 LordBroker

LordBroker

    Obserwator

  • 5 postów

Napisano 09 05 2011 - 17:02

Witam.
Mam taki problem. Rodzice zrobili mi hasło do komputera na koncie administratora więc wszelkie wpisywanie administrator i hasło puste - odpada ;/ Już raz udało mi się zgadnąć hasło, ale właśnie dzisiaj zrobili nowe (teraz jestem pod pretekstem, ze robię coś do szkoły). Myślę, że zna ktoś jakiś program który odczytuje hasło, lub jakiś inny sposób bardzo proszę o pomoc. Thx.

  • 0

#2 Macsch15

Macsch15

    Profesjonalista

  • 3 705 postów

Napisano 09 05 2011 - 17:13

Widocznie skoro rodzice zablokowali dostęp do komputera, mieli ku temu dobry powód, lepiej zacznij sie uczyć bo skill w CS nie pomoże Tobie w znalezieniu pracy. :(

Przy okazji polecam poczytać starsze tematy naszego forum, jak i artykuł:
https://www.tweaks.pl/jak-zresetowac-haslo-do-konta-administratora/

  • 0

#3 LordBroker

LordBroker

    Obserwator

  • 5 postów

Napisano 09 05 2011 - 19:21

Koleś, nie znasz mnie to się o mnie nie wypowiadaj, uczę się lepiej niż Ci się wydaje a poza tym napewno na komputerze spędzasz kilkakrotnie więcej czasu niż ja. Po prostu istnieją tak zwane gry przeglądarkowe które potrzebują aby odwiedzić je kilka razy dziennie po chociaż kolka minut. A rodzice pozwalają mi grać raz dziennie - godzinę.
Prosiłem o pomoc w odszyfrowaniu hasła lub sposób jak je ominąć, a nie o kazanie. Jak Ci to ulży to mnie zbanuj bo i tak to konto zrobiłem tu aby się was oto zapytać. Z tego co widzę to jesteś gromanem jak się patrzy :(

Użytkownik LordBroker edytował ten post 09 05 2011 - 19:22

  • 0

#4 Gość_cabana_*

Gość_cabana_*

Napisano 09 05 2011 - 19:35

Powiedział co wiedział, a hasła nie da się złamać, najwyżej zresetować, a po za tym to się trzeba uczyć, albo być grzecznym :(
  • 0

#5 DeckTone

DeckTone

    Początkujący

  • 100 postów

Napisano 09 05 2011 - 21:48

jak się nie da, wszystko się da :( Nic nie sugeruję, ale jeśli twoi rodzice nie mają talentu do wymyślania haseł, to poczytaj sobie o metodzie Brute Force. A teraz uczyć się
  • 0

#6 Macsch15

Macsch15

    Profesjonalista

  • 3 705 postów

Napisano 10 05 2011 - 08:33

uczę się lepiej niż Ci się wydaje


A w nagrodę dostałeś XP zabezpieczony hasłem.

a poza tym napewno na komputerze spędzasz kilkakrotnie więcej czasu niż ja.



Dokładnie. :(

Prosiłem o pomoc w odszyfrowaniu hasła lub sposób jak je ominąć, a nie o kazanie.



I dostałeś link, w który widoczne nawet nie zajrzałeś bo byłeś za bardzo zajęty pisaniem riposty na moje spostrzeżenie.
  • 0

#7 LordBroker

LordBroker

    Obserwator

  • 5 postów

Napisano 10 05 2011 - 16:10

Tak uczę się dobrze - jestem w 1 gimnazjum i przez wszystkie klasy podstawówki miałem świadectwo z paskiem.
Nie byłbyś dobrą wróżką, w link zajrzałem ale jak pisałem nie chcę hasła usunąć tylko je poznać. Raczej rodzice talentu do haseł nie mają bo poprzednie było "monitor" ;)
  • 0

#8 FOR

FOR

    Prezes

  • 168 postów

Napisano 10 05 2011 - 19:04

Wiesz... ja podobnie jak Ty uczę się w 1 klasie w jednym z najlepszych Gimnazjum Żorskich. Ubiegam się o uzyskanie stypendium - ja nie mam takich problemów jak Ty, a spędzam zapewne więcej czasu online niż ty ze względu na współpracę z korporacjami takimi jak: SONY make.believe, Microsoft Corporation Poland, czy też z Kamilem Scheicht'em. Jeśli się uczysz to ja żadnej przeszkody nie widzę aby zająć rodzicom 5-10 minut i wyjaśnić całą sytuację. Zapewne znajdziecie wspólny język i uda się rozwiązać Twój kłopot.

Wybacz, że zamiast udzielać konkretnej odpowiedzi prawię Ci podobne "kazanie" jak koledzy wyżej no ale chyba lepiej rozwiązać to w ten sposób, niż głowić się jak oszukać rodziców ;)

Użytkownik FOR edytował ten post 10 05 2011 - 19:07

  • 0

#9 LordBroker

LordBroker

    Obserwator

  • 5 postów

Napisano 10 05 2011 - 19:47

Niestety to niemożliwe, moi rodzice w tych sprawach są... jakby to powiedzieć... staroswieccy. Wiele razy z nimi rozmawiałem ale oni nie dają się przekonać, nawet w CS'a nie karzą mi grać bo to gra z "przemocą" ;) Nie chcą żebym się uzależnił, czy coś takiego ;/ Kurde co mam im powiedzieć?
  • 0

#10 DeckTone

DeckTone

    Początkujący

  • 100 postów

Napisano 10 05 2011 - 19:59

Ja też nie gram w tygodniu. Kiedyś mogłem i grałem w metina 2, na tym się kończyła moja praca przed komputerem. Dzisiaj w tygodniu piszę na forum i uczę się nowych języków programowania, więc chyba te zakazy jakiś sens mają, bo się rozwijam. Spróbuj wynegocjować z rodzicami czas nielimitowany nie na gry, ale na samo kształcenie się. To ci bardzo pomoże.
  • 0

#11 brutus3

brutus3

    Profesjonalista

  • 2 406 postów

Napisano 11 05 2011 - 03:20

Młody skorzystaj z rady rówieśników, rodzice zauważyli że komputer wykorzystujesz raczej do gier niż do nauki to ci skrzydełka podcięli. Gdyby byli staroświeccy to komputer u kolegi byś oglądał albo na wystawie w sklepie. Kupili ci komputer po to byś sobie ułatwił naukę i rozwijał się intelektualnie a nie ograniczał się do gier.
Mam dla ciebie ciekawszą radę popracuj na komputerze pokaż rodzicom że potrafisz nie tylko grać ale i pracować na komputerze że umiesz wykorzystać komputer do nauki a i sam coś potrafisz na nim zrobić np. naucz się obsługi OpenOffice.org pokaż co możesz na nim zrobić i pokaż rodzicom. Zobaczysz że z czasem zaczną patrzeć na ciebie inaczej i sami hasło zdejmą. Na razie nie mają do ciebie zaufania a na nie musisz zapracować.

  • 0

#12 IntelInside

IntelInside

    Stały użytkownik

  • 224 postów

Napisano 11 05 2011 - 14:32

Gry to niezwykle wciągająca rzecz- wiem to po sobie ;) Ale świat na tym się nie kończy. Skorzystaj z rady min. Brutusa i zacznij robić coś kreatywnego- nie tylko wykorzystuj ale również twórz, ucz się. Swego czasu dla C++ rzuciłem wszystkie gry jakie miałem- fascynowało mnie to że teraz to ja mam kontrolę, ja decyduję o tym jak ma wyglądać coś czego używam i jakie funkcje ma spełniać. Wracając do tematu: umiejętność zapytania google'a aby uzyskać dokładnie to czego się chce to tez swego rodzaju sztuka ;) Jedyna podpowiedź z mojej strony jest taka że to co chcesz zrobić jest możliwe. Ale wymaga zgłębienia nieco tematu i poczytania kilku rzeczy, a i więc nauki :)

Użytkownik IntelInside edytował ten post 11 05 2011 - 14:35

  • 0

#13 LordBroker

LordBroker

    Obserwator

  • 5 postów

Napisano 11 05 2011 - 21:51

Po pierwsze nie wykorzystuję komputera tylko do gier, m.in. uczę się angielskiego w programie „Profesor Henry”, robie różne rzeczy do szkoły, może nie jestem jakimś grafikiem, programatorem ani nie robię stron ale to dlatego, że mnie to nie interesuje, być może kiedyś ;)
A komputer nie jest mój tylko mojego brata, który kupił po komuni ze swoich pieniędzy (komp m 7 lat ;P). Naprawdę nie jesteście dobrzy w bawienie się w wróżki czy jak tam wolicie psychologów, pedagogów – już mam hasło, bez waszej pomocy znalazłem program którym odczytałem hasło w 5 minut. ;P

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych