Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problemy z połączeniem laptop z telefonem przez hotspot/tethering


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 kami1lek89

kami1lek89

    Początkujący

  • 25 postów

Napisano 29 06 2016 - 14:04

Witajcie. 
 
Leżę w szpitalu więc liczyłem, że przez te kilka dni by czas szybciej minął pogram sobie na laptopie. Mam wykupiony pakiet danych ale gdy ustawiam swój telefon by udostępniał internet laptopowi przez hotspot lub tethering to mam problemy...
Strony niby się normalnie pobierają ale gdy uruchamiam gre League Of Legends lub Battle.net od Blizzarda to połączyć się nie da. Jak włączyłem Battle.net to zaczęła mi się pobierać aktualizacja do gry. Może nie jakoś szybko ale się pobrało.
 
Kiedyś miałem podobnie. Byłem na kilka dni w hotelu i to samo... Jak zalogowałem się jakimś cudem do LoLa to gry mi znaleźć nie potrafiło a znajomy mówił, że co chwile pojawiam się w grze dostępny/niedostępny/dostępny/ niedostępny i tak cały czas...
Zarówno wtedy w hotelu jak i teraz w szpitalu na tel mam zasięg maksymalny.
Jak wróciłem z hotelu to odpaliłem pakiet danych na tel w domu i normalnie chyba działo granie na laptopie.
 
To wina laptopa czy może telefonu lub kwestia ustawień?
Posiadam jak coś telefon LG G3 i laptop ASUS G551JW


  • 0

#2 Qauke

Qauke

    Expert

  • 5 156 postów

Napisano 14 07 2016 - 22:45



Jak wróciłem z hotelu to odpaliłem pakiet danych na tel w domu i normalnie chyba działo granie na laptopie

To w końcu działało czy nie? Jest to dość istotne. Bo jak nie to zadzwoń do swojego operatora i zapytaj czy przypadkiem nie blokują jakiś usług/portów ze nie możesz zagrać w te swoje gry.


Sent from my D802 using Tapatalk

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych