Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problemy z kompem! Nowa karta 8600GT a mniej fps?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Dyrdymała

Dyrdymała

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 05 02 2008 - 19:20

Witajcie!

Mój problem polega na tym że po zakupie karty GeForce, WinFast PX8600 GT pewna gierka a konkretniej Counter Strike: Source chodzi mi o wiele gorzej niż na poprzedniej karcie 6600 GT. Wcześniej miałem około 50 fps na pełnych detalach a teraz jakieś 10-20 fps na minimalnych detalach.
Mój sprzęt to:
Płyta główna - gigabyte 915p (GA-8I915P Duo Pro)
Procesor - Pentium 4, 2.8 MGHz HT
Pamięć - 2 x 512 MB DDR2 533
Karta graficzna - GeForce, WinFast PX 8600 GT 256 MB GDDR3
zasilacz 400 W
system - Windows XP Professional
Jeśli chodzi o inne gry to nie mam w nich porównania bo nie grałem w nie wcześniej na karcie 6600 GT ale na przykład Call of Duty 4 chodzi mi na wysokich detalach (nie najwyższych ale wysokich) a Crysis chodzi mi kiepsko na najniższych detalach (ale grywalnie). W Counter Strike: Source grałem wcześniej, potem przestalem grac i po jakiś 3 miesiącach zmieniłem karte i po jakis nastepnych 2 miesiącach wróciłem do gry i nastałem ten problem. Niektórzy mówili że format pomoże (zrobiłem i dało mi to około 5-10 fpsów więcej a więc nadal nie da sie grać na 20 fpsach), niekórzy mówili o wirusach (pozbyłem się ich formatem a potem skanowałem antywirusem G DATA AntiVirus z najnowszymi sygnaturami wirusów i nic nie znalazło. Niektórzy też mówia mi o zasilaczu że jest za słaby dla nowej karty i spada wydajność albo że sprzęt jest niekompatabilny. Tego już nie sprawdzałem.
Prosiłbym o pomoc i nakierowaniu mnie co to może być, jeśli sprzęt jest nie kompatabilny to który i co musze zrobić
Z góry dziekuję.
PS- Podaje minimalne wymagania sprzętowe gry Counter - Strike: Source podane na pudełku:
procesor - 1.2 GHz (intel or amd), pamiec - 256 MB ram, karta graficzna - PCI/AGP DirectX 7.0, i wymagany DirectX 9.0b (ja posiadam 9.0c)

  • 0

#2 pash

pash

    Zaawansowany użytkownik

  • 665 postów

Napisano 05 02 2008 - 19:26

Najnowsze sterowniki?

  • 0

#3 Dyrdymała

Dyrdymała

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 05 02 2008 - 19:30

Mam najnowsze sterowniki do karty graficznej. Próbowałem to już, nieco polepszyło grafike ale nic po za tym jeśli chodzi o fpsy

  • 0

Zobacz więcej tematów z tagiem: FPS klatkowanie obrazu



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych