Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problem: myszka i klawiatura reagują z opóźnieniem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 RastaMATI_92

RastaMATI_92

    Początkujący

  • 24 postów

Napisano 02 04 2016 - 16:05

Witam.
Pobierała mi się aktualizacja sterownika do Nvidia GeForce Experience i zatrzymała się na 35%. Po dłuższym czekaniu zrestartowałem ten program, ale nie pokazywało już nowej aktualizacji. Od chwili gdy wyłączyłem ten program, myszka i klawiatura reagują z opóźnieniem, we wszystkim (gry, przeglądarka int., na pulpicie). W samych grach licznik fps jest taki sam jak przedtem. Gdy przesuwam myszkę, to kursor przesuwa się tak przerywanie. Gdy naciskam na klawiaturę, to litery wyświetla po krótkiej chwili, z opóźnieniem. Internet też troszkę wolniej chodzi.

Przeinstalowałem ten program (geforce) i pobrała mi się najnowsza aktualizacja do niego. Odinstalowałem go programem Revo Uninstaller Pro (usunął wszystkie pozostałości). Pamiętam że usunął mi jakiś plik w folderze system32. Później przeinstalowałem program do mojej myszki (przewodowa). Klawiatura jest bezprzewodowa, nie wymaga sterowników.  Te dwie rzeczy nic nie pomogły.

Co mógłbym zrobić żeby mi na ekranie klawiatura i myszka reagowały jak wcześniej? Jestem prawie pewien że to wyłączenie pobierania aktualizacji schrzaniło sprawę.

PS. Myszka: Natec Genesis GX57
Mój komputer
Ekran (+drogi kabel hdmi)  • 0

#2 RastaMATI_92

RastaMATI_92

    Początkujący

  • 24 postów

Napisano 18 04 2016 - 13:54

Temat można zamknąć. Pomoc dostałem na innym forum.  • 0
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych