Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problem z zasilaczem!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 adam364

adam364

    Stały użytkownik

  • 295 postów

Napisano 29 12 2008 - 20:56

Witam mam problem z zasilaczem Coolermaster M600 podlanczam go jak powinno wszystko byc dyski i podczepiam tylko dwa przewody(bo tyle mi jest narazie potrzebne) i chce uruchomic i on zero oznak zycia. Dioda na płycie sie świeci ale żaden wentylator nie chodzi nic nie startuje. Troche sie świeci ale bardzo słabo dioda od dysku (w obudowie). I nie wiem co jest prosze was o pomoc :D Bo już nie wiem co robić dodam, że zasilacz jest nowy a jak podlanczam stary Chieftec 350W jest wszystko wporzątku. Prosze o pomoc z góry dziekuje.

  • 0

#2 wahas1

wahas1

    Początkujący

  • 21 postów

Napisano 30 12 2008 - 09:31

patrzac na twoj config, to ten chieftec spokojnie to uciagnie. 350 W starczy na ten sprzet:) z reszta to lepssza marka zasilaczy nic coolermster

  • 0

#3 adam364

adam364

    Stały użytkownik

  • 295 postów

Napisano 30 12 2008 - 13:19

Ja już mam ten zasilacz Coolermaster a Chieftec juz jest na granicy wytrzymalosci teraz nie mam oc procka bo sie wylanczal więc jest juz za słaby (mam dołożony jeszcze jeden dysk). A w przyszlosci bede zmienial karte graficzna wiec najpierw wziołem sie za wymiane PSU.

Temat mozna zamknąc i usunąć ponieważ zasilacz ma jakąś wade fabryczną i jest niesprawny.

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych