Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problem z uruchomieniem komputera po restarcie biosu.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Kosa246

Kosa246

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 18 09 2015 - 11:46

Witam. Posiadam płytę główną GIGABYTE GA-970A-D3 REV 3.0. Od czasu spalenia się karty graficznej mam z nią problemy. Mianowicie kupiłem nowa kartę Radeon R9 270x

i podczas grania, co jakiś czas miałem "błyski na monitorze" (z góry do dołu przelatuje biały pasek) i na dodatek co 2 tygodnie/ miesiąc na moim monitorze pojawiał się cały szary ekran i byłem zmuszony odłączyć go od zasilania, to tęż działo się tylko podczas grania. Ale przejdźmy do rzeczy. Próbowałem znaleźć przyczynę i na forum przeczytałem, że warto spróbować zrestartować BIOS/ustawienia fabryczne BIOS'a no więc zrobiłem to i niestety od tamtego czasu nie mogę uruchomić systemu. Komputer się włącza bez problemu natomiast gdy dochodzi "Twa uruchamianie.." wyskakuje BlueScreen i komputer się sam resetuje, czasem mam komunikat typu jakiś program/ sprzęt działa nie prawidłowo i uruchamia się narzędzie do naprawy, niestety to nic nie dało. Próbowałem aktualizować bios do najstarszej wersji, taka jaka była fabrycznie, ale to nic nie pomogło.Wyciągałem baterie BIOS'u, lecz też bezskutecznie. Nie mogę przywrócić systemu bo nie ma punktu wyjścia :(. Dodam, że zmieniałem kartę graficzną, aby sprawdzić, czy to na pewno nie jest wina karty, lecz także bez żadnej zmiany. Próbowałem uruchomić system z płytą Windows, przetwarzał, ale również się zresetował oraz nie mogę wejść w tryb awaryjny. Macie może jakieś pomysły co bym mógł zrobić, czy jestem zmuszony zmienić płytę główną?

Dziękuję za poświęcony czas i pozdrawiam;)



  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych