Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problem z rejestrem i kontem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 mamproblem1234

mamproblem1234

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 15 03 2016 - 19:46

Witam, jestem nowy na forum i od razu mówię, że na komputerach też nie bardzo się znam.

Na wstępie powiem, że mam windows Vista.

Problem polega na tym, że po zalogowaniu na konto użytkownika dostałem powiadomienie "

Logowanie usługi profilów użytkowników nie powiodło się. Nie można załadować profilu użytkownika.". Okej, już kiedyś to miałem i zadziałało, więc zrobiłem kopię rejestru(tylko Profile List) i zrestartowałem komputer w trybie awaryjnym i zaraz po wejściu w konto administratora wpisałem "regedit" i usunąłem końcówkę ".bak" z konta administratora(kiedyś zadziałało kilka razy) i przy okazji musiałem zmienić końcówkę na inną liczbę po już taka była i znów zrobiłem restart. Wchodzę po restarcie na konto, a tu zdziwienie, bo trwa przygotowywanie pulpitu i patrzę, nie mam na swoim głównym koncie żadnych plików! Wprowadziłem ponownie zapisaną kpię rejestru, ale dalej to samo, tworzy się nowy pulpit na głównym koncie i nie mam tam plików. Ale jest pewna rzecz, w Dysku C to moje główne konto jest i są tam wszystkie pliki, od pobierania, przez dokumenty, są wszystkie. Więc znów włączam "regedit" i patrzę, a tam są moje 2 główne konta, jeden nowy(ten bez plików) z rozszerzeniem ".bak" i ten stary co końcówkę liczb zmieniłem wcześniej. I tu problem, mam ta kpię rejestru itd. ale co robić? Niby na Dysku C są wszystkie pliki, ale to tak jakby nowe konto się utworzyło na miejsce tamtego, ale jak już mówiłem tamte pliki są na Dysku C. Jet jakaś możliwość żebym mógł przywrócić sobie to stare konto albo chociaż wszystkie dane zimportować do nowego? Pal licho z plikami, ale najbardziej chodzi mi o historię przeglądania na Mozilli, której potrzebuje, a której nie ma na tym nowym/starym koncie :/ Można jakoś ukatywnić to konto lub odzyskać historię z mozilli(nie kasowałem jej)?

 



  • 0

#2 pawel315

pawel315

    Uzależniony od forum

  • 1 553 postów

Napisano 15 03 2016 - 21:25

W takiej sytuacji zarówno historię Mozilli i pliki możesz odzyskać, trzeba tylko poprawnie nakierować konto, które posiadasz z tymi plikami poprzez podanie odpowiednich ścieżek do folderów w rejestrze dotyczącego tego akurat konta.



  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych