Skocz do zawartości


Zdjęcie

P~roblem z portami usb


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 cisek90

cisek90

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 08 08 2006 - 13:41

Witam wszystkich:) otóż mam taki problem, otóż, posiadam 8 portów USB 4 na plycie glownej noi 4 przypinane na plyte za pomoca kabelkow.

mam 2 porty z boku obudowy, do jednego z nich mialem wlozony zawsze kabelek od mp3, ktoregos dnia, zapomnialem o tym i przekreciłem kompa na ten bok, i połamało mi te blaszki i plastiki w tych obu, i pozniej chciałem zoabczyc czy odpali jeszcze z tych portów i zacząłem sie bawic kabelkiem, tzn wkładac z jednego portu do drugiego, bo to wogóle sie nie trzymało tylko tak latało, noi mi sie komp wyłączył, a jak go uruchomiłem to juz zaden port nie działał:/ w panelu sterowania wszystko ok, zadnych wykrzykników itp.

jak podpinam mp3 do portow wbudowanych na plyte , to mi pokazuje na mp3 ze mam polaczenie z komputerem, ale zaden komunikat w windowsie nie wyskakuje ani dzwiek:(

PS
jest napięcie na tych wbudowanych portach na płycie, które wynosi 5V, moje mobo Asus P4P800SE POMOCY!Dołączona grafika!

  • 0

#2 packer

packer

    Początkujący

  • 75 postów

Napisano 09 08 2006 - 14:04

Człowieku zrobiłeś spięcie na płycie głównej i poszły ci wejścia na usb ciesz się że nie zjarało ci całego kompa!Dołączona grafika

  • 0

#3 caveman

caveman

    Tweaks.pl team

  • 368 postów

Napisano 09 08 2006 - 14:54

Cały komputer to może nie, ale płyta główna mogła się spalić.
Na przyszłość pamiętaj, zeby nie robić żadnych czynności przy wlączonym komputerze ...
  • 0

#4 cisek90

cisek90

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 10 08 2006 - 12:46

dzieki za pomoc <lol2> tyle to ja wiem;] i tak zaraz se jakiegos v-moda zrobie i bedzie dzialac;]

  • 0

Zobacz więcej tematów z tagiem: porty USB podłączenie USB



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych