Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problem z myszką


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Hubert935

Hubert935

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 07 03 2012 - 16:28

Witam.
Od pewnego czasu moja myszka zachorowała. Najpierw ( kilka tygodni temu) przestała łączyć ,kiedy kabelek był zbyt wygięty.
Prostowałem i poprawiałem jego pozycję. Niestety było coraz gorzej i musiałem bardziej go poprawiać. Kilka dni temu myszka zupełnie przestała reagować ,zatem podłączyłem drugą ( taką samą ) i nadal nie działa. Wykluczyłem tym problem konkretnie z myszką ,zostaje kwestia ustawień ,lub USB. Jest to myszka optyczna.
Podświetla się ,kiedy jest leciutko podłączona do USB ,a włożona dalej przestaje.
Próbowałem podłączyć ją do każdego usb w tym laptopie i nie działa. Pomocy !

  • 0

#2 -AssassiN-

-AssassiN-

    Profesjonalista

  • 1 322 postów

Napisano 07 03 2012 - 17:37

Siemka
Jaki to model myszki oraz powiedz czy robiłeś już reset biosu, jeśli tak to możesz go zrobić. Po drugie możesz pobawić się w ustawieniach, da radę to zrobić bez myszki odpowiednimi klawiszami na klawiaturze:). Warto zajrzeć do menadżera urządzeń.

  • 0

#3 Mandez

Mandez

    Początkujący

  • 83 postów

Napisano 07 03 2012 - 19:49

W każdym porcie USB powtarza się taka usterka / sytuacja ?
  • 0

#4 Hubert935

Hubert935

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 08 03 2012 - 17:42

W każdym porcie USB powtarza się taka usterka / sytuacja ?

tak.

Siemka
Jaki to model myszki oraz powiedz czy robiłeś już reset biosu, jeśli tak to możesz go zrobić. Po drugie możesz pobawić się w ustawieniach, da radę to zrobić bez myszki odpowiednimi klawiszami na klawiaturze:). Warto zajrzeć do menadżera urządzeń.

jedyne co wiem ,to to że jest z Logitech'u. Nieznam sie na żadnych biosach ,a ustawienia mam raczej w porządku.
  • 0

#5 Qauke

Qauke

    Expert

  • 5 156 postów

Napisano 08 03 2012 - 18:30

Spróbuj uruchomić Pc w tryb awaryjny i sprawdź czy mysz zadziała . Może spróbuj przeinstalować sterowniki do niej.
  • 0

#6 Hubert935

Hubert935

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 09 03 2012 - 20:02

Dzięki za próby pomocy ,myszka jakoś sama się naprawiła ;)

  • 0

Zobacz więcej tematów z tagiem: usb windows 7



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych