Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problem z klawiszami QWERTY


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 sajmonides

sajmonides

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 29 03 2008 - 00:01

Witam

Od jakiegoś czasu pojawia się u mnie następujący problem:

Otóż wyłączają się klawisze QWERTY + klawisz TAB + klawisz F2 i chyba jeszcze jakies ale nie wiem dokladnie które... to trwa różnie od kilku sekund nawet do 5 minut... próbuję robić wszystko, nawalam w klawisze, naciskam ctrl+shift... po jakims czasie albo sie samo naprawia albo jak nawalam dluzej w przyciski to tez sie naprawia. Nie mam pojecia co to jest i pierwszy raz sie z takim czyms spotykam. Bardzo bym prosił o pomoc, bo jestem w totalnej kropce. To sie potrafi nawet robić przed uruchomieniem windowsa, w oknie logowania do systemu, gdzie potrzebuje wpisac haslo, któro zawiera klawisze R i T... Nieraz podczas grania w gry tez sie tak robi. Błagam o pomoc. Dlaczego tak sie dzieje? I jak moge temu zaradzić?

Pozdrawiam,

Simon

PS. Jeśli to pomoże, to mój sprzęt to: Asrock Wolfdale 1333-D667, Intel Pentium D (3.0 GHZ per clock), GeForce 8400GS 512 RAM, 2048 DDR2 RAM, klawiatura HP ale wątpie zeby to byla wina klawiatury bo jak widzicie, teraz klawisze działają idealnie i nie ma z nia żadnych problemów.
i chciałem jeszcze dodać, że te klawisze tak naprawde działają (np. jeśli przytrzymam klawisz tab i nacisne klawisz T to wtedy ta kombinacja odpowiada za klawisz ENTER. lub jesli nacisne klawisze Q + W +D to wtedy to odpowiada za klawisz S) czyli jak widać to nie wina klawiatury tylko jakiegoś ustawienia w systemie, tylko nie mam pojęcia jakiego...

  • 0

#2 still

still

    Początkujący

  • 149 postów

Napisano 29 03 2008 - 06:32

Przeskanuj system antywirem. Miałbyś możliwość pożyczenia od kogoś innej klawy i sprawdzenia u siebie?

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych