Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problem z kartą nVidia GeForce 9600M GT w laptopie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Piter6691

Piter6691

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 01 02 2015 - 02:38

witam wszystkich

pisze na forum ponieważ mam problem z którym nie mogę sobie poradzić, a mianowicie posiadam lapka Acer Aspire 7720G mam już kilka lat ale nadal daje rade, jednak 2 tyg temu zauważyłem że coś nie tak wyświetla jakies artefakty itp, zwiechy... postawiłem na kartę i był to dobry strzał. Jednak oryginalnej kary 9300M nie mogłem nabyć, napisałem do firmy Acer i dpstałem odpowiedź że mogę wstawić kartę Gforce 9600 GT lub 9700 GT, kupiłem wieć 9600M GT nową z 1 GB pamięci, miałem problem żeby system (Windows 7 64 Bit) ją wykrył ale po aktualizacji sterowników do płyty głównej jest już OK. Jednak nie do końca, mimo że karta jest widziana w systemie ma zainstalowane sterowniki od nvidia to kiedy próbowałem wgrać najnowsze stery ze strony nvidia nie mam takiej opcji ponieaż dostję błoą że system nie widzi żadnej karty nvidia... Gdy chcę uruchomić Gforce Experience (działało na poprzedniej karcie) również dostaję podony komunikat... więc jak to jest że karta jest zainstalowana , gry łądnie chodza jednak instalacja sterowników nie daje rady...

 

Dzięki i pozdro

 



  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych