Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problem z karta graficzna Geforce gt750m


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 strefabrzmienia

strefabrzmienia

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 25 06 2015 - 14:54

Witam wszystkich i bardzo proszę o pomoc bo juz nie wiem jak mam rozwiązać ten problem. Kupiłem kilka tygodni temu kompa all-in-one Dell XPS 2720 z procesorem i5 i karta graficzna nVidia geforce gt750M. Problem polega na tym ze komputer ten posiada dwie karty graficzne, jedna jest zintegrowana Intel HD graphics 4600 i jest ustawiona jako domyślna. Próbowałem odpalić PES13, PES14, FIFA14, Mortal kombat X i kilka innych gier i każda z nich uruchamia sie z domyślna karta przez co gry sie tną lub działają na minimum ustawień. Próbowałem zmienić w nVidia geforce experience i nic, odinstalowałem sterownik od intelowskiej karty po czym zainstalował sie sam po kilku minutach, wyłączyłem kartę intela całkowicie ale wtedy dostępny był tylko Microsoft basic graphic driver. System geforca widzi i jest uaktualniony do najnowszej wersji, w biosie natomiast nie ma funkcji aby włączyć lub wyłączyć kartę. Zaznaczę jeszcze ze nie posiadam najnowszej wersji biosu ponieważ naczytałem sie ze niektóre kompy Della przestają działać po aktualizacji dlatego trochę sie boje.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • 0

#2 viris33

viris33

    Administrator

  • 4 657 postów

Napisano 02 07 2015 - 12:06

W ustawieniach nvidii dodaj aplikacje które mają korzystać z dedykowanego układu graficznego w twoim przypadku te gry. Ustaw dla aplikacji 3D procesor wysokiej wydajności nvidia lub uruchamiaj gry z prawokliku wybierając Uruchom z procesorem...



  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych