Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problem z kartą graficzną


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 damian1238

damian1238

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 26 06 2017 - 14:52

Witam. Może powiem od czego sie zaczęło i jak to sie stało. Oddałem PC do serwisu z powodu nie działających slotów RAM-u, ( działał tylko 1 ), dali mi powód i zdiagnozowali, okej. Poprosiłem przy nim o odpalenie kompa, gdy zauważyłem że działa tylko 1 wentylator, powiedział że '' to inteligentne karty '' i  że to oszczędzanie energii, uwierzyłem. Po odpaleniu kompa w domu, na pulpicie, w grach cały czas działał tylko jeden wentylator, przy włączeniu zasilania PC przez sekunde się kręcił po czym przestawała a drugi działał dalej. Napisali mi na innym forum, abym zaktualizował BIOS karty, tak też zrobiłem, wgrałem przez ATIFlash czy jakoś tak, wersję 015.046.000.016.000000 ( stara miała 015.040... ), po czym zrestartowałem komputer i co? czarny ekran, nie działa czy też brak sygnału monitora, odłączyłem karte i spróbowałem na integrze, integra działa. Niedość że wentylator mi popsuli w serwisie to jeszcze sam sobie BIOS rozwaliłem karty bo posłuchałem się jakiegoś typa i zainstalowałem BIOS nowy? Da się go jakoś zresetować do fabrycznych? Karta jak i komputer po gwarancji już dawno... Jakie są wyjścia ? 

 

KARTA Sapphire r9 280x Dual-X



  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych