Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problem z javą


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 adik993

adik993

    Początkujący

  • 20 postów

Napisano 14 06 2008 - 13:23

Jave mam już od dawna i używam jej, ale ostatnio długo z niej nie kożystałem bo nie wchodziłem na strony wymagające jej obsługi. No ale w koncu nadażyła się okazja próbowałem wejść na strone typu kurnik, albo onet czat. no i zamiast pokoju zobaczyłem takie coś

java.jpg

Próbowalem juz aktualizować ją sprawdzałem czy włączona jest jej obsługa w przeglądarce ale nic nie pomagało. Próbowałem ją także odinstalwać i zainstalowąć jeszcze raz no i po instalacji na stronie javy pokazało mi sie takie coś:

Zalecane Version 6 Update 6 (rozmiar pliku: ~ 7.1 MB)
Windows Vista, XP, 2000, 2003 Server




Użytkownicy systemu Windows XP z dodatkiem SP2: w wypadku wystąpienia błędu należy sprawdzić, czy u góry ekranu nie pojawił się żółty pasek z informacją: ?Ta witryna może wymagać następującego formantu ActiveX: J2SE Runtime Environment 6 Update 6 ? z ?Sun Microsystems, Inc.?. Kliknij tutaj, aby zainstalować...? Kliknij żółty pasek i wybierz opcję ?Zainstaluj formant ActiveX...?, aby zainstalować formant.

Wystąpił błąd podczas próby automatycznej instalacji oprogramowania Java? na tym komputerze. W wyniku błędu oprogramowanie Java nie zostało zainstalowane poprawnie.

Możliwe, że komputer nie spełnia wymagań systemowych potrzebnych do obsługi oprogramowania Java (zobacz poniżej). Większość pozostałych problemów można rozwiązać. Rozwiązania można znaleźć w częściach Pomoc lub Najczęściej zadawane pytania.

Niewłaściwy system operacyjny? Zobacz wszystkie wersje oprogramowania Java.


Mój system operacyjny to Windows Vista Home Basic, a przeglądarka Internet Explorer. Czy Ktoś umie mi pomóc bo komputer bez javy to jakby człowiek bez jednej ręki ;)

  • 0

#2 Weksel

Weksel

    Intel inside

  • 646 postów

Napisano 14 06 2008 - 23:07

a przeglądarka Internet Explorer.


A próbowałeś na np. firefoxie, operze, k-meleonie? IE to najgorsza przeglądarka jaka może być...

  • 0

#3 adik993

adik993

    Początkujący

  • 20 postów

Napisano 15 06 2008 - 10:44

Do tej pory używałem IE i wszystko ładnie śmigało no ale jak nie będzie innego rozwiązania to chyba będę musiał ściągnąć firefoxa ;).
//
Mógłby ktoś spróbować mi pomóc bo podobno nowy ff3 ma dużo blędów. :)

  • 0

Zobacz więcej tematów z tagiem: Java wirtualna maszyna Java



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych