Skocz do zawartości


Problem z internetem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Gość_KrZaQ_*

Gość_KrZaQ_*

Napisano 06 11 2013 - 21:32

Witam!

Mam pewien problem z połączeniem internetowym.

Codziennie od godzin wieczornych ( 22-23 ) do rana internet "obraża" się tylko na mój sprzęt ( laptop Lenovo ) inne komputery i telefony działają normalnie...

Co rozumiem przez "obrażony internet" nie za bardzo wiem jak to sprecyzować...

Programy korzystające z sieci uruchomione przed zaistnieniem problemu działają normalnie ale gdy np. odpalam przeglądarkę internetu tak jakby nie ma.

Podam przykład z bodajże przedwczoraj:

Rozmawiałem z kolegą na skype, wszystko działało normalnie do około godz. 22:45 kiedy włączyłem przeglądarkę wyskoczyło mi okienko informujące o braku połączenia z internetem, ale nadal rozmawiałem przez skype, odpaliłem kilka gier internetowych, od wszystkich dowiedziałem się że nie mam połączenia z internetem, postanowiłem zrestartować komputer. Po zrestartowaniu już nawet Skype nie chciał się odpalić...

Tak jak napisałem wyżej na innych urządzeniach internet działa normalnie bez tego typu problemów.

Próbowałem diagnozować kartę sieciową ale Win7 nic nie znalazł, usunięcie sieci i ponowne połączenie też nic nie poskutkowało.

Sytuacja występuje pierwszy raz, podczas korzystania z innych sieci WiFi nic takiego się nie dzieje. 

Mam pewne podejrzenie w związku z którym zapytam, czy jest możliwość ustawienia w sieci WiFi czegoś w rodzaju kontroli rodzicielskiej która wyznacz godziny dostępu do internetu na danym urządzeniu?

 

Proszę o w miarę możliwości szybką pomoc i nie obierania na głównego sprawcę mojego podejrzenia, pod spodem podaję trochę danych technicznych mojego komputera jeśli miało by to w czymś pomóc.

 

Z góry dziękuję za pomoc!

 

Windows 7 Home Premium 64bit ( oryginalny )

Kata sieciowa- Broadcom 802.11n

Procesor- 2x Intel® Pentium® CPU P6100 @ 2.00GHz

Grafika- NVIDIA GeForce 310M

Pamięć RAM 4GB



  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych