Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problem z instalacją Adobe Flash Player


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 czisaz

czisaz

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 20 05 2012 - 10:28

Witam, od pewnego czasu męcze się z flash player i jak na razie wygrywa.. Prosiłbym o pomoc.


Problem wygląda w ten sposób odpalam YT wyskakuje komunikat ze musze zainstalować wtyczke adobe flash player aby oglądać filmiki wiec klikam instaluj brakujące wtyczki na stronie

(gdzie mi polecają) wyszukuje wtyczkę zaczyna instalowac i wyskakuje błąd:

"Nie znaleziono punktu wejścia procedury SetDllDirectoryW w bibliotece KERNEL32.dll."

Więc zaleca instalacje ręczną klikam w to pobieram plik a potem kolejny błąd tym razem typu wysyłaj/nie wysyłaj raport o błędach pliku Adobe Flash Player Installer.

Pobieram flasha z różnych stron, róże wersje stare nowe nie działa (z włączoną przeglądarką z wyłączoną i z calkiem innymi przeglądarkami niż mozilla)... Próbowałem ściągać pliki uszkodzone z neta *.dll lecz jest ich multum i ciągle wyskakuje kolejny uszkodzony.. Próbowałem formatowania nawet instalowałem windowsa z innej płyty (dalej XP) i dalej to samo. Próbowałem naprawiania dysku, plików wieloma możliwymi programami i nic.. Co ciekawe przed formatem działały filmiki na YT lecz przycinały się myślałem że to z powodu syfu w komputerze więc poszedł format dlatego że jest łatwy szybki a na tym komputerze nie miałem już nic potrzebnego. Aktualnie uzywam 2 komputera ten jest tylko do YT, kzkgop, fb itp...

Co poradzicie?

Myślałem aby ściągnąć całą biblioteke do XP ale ciężko znaleźć i nie jestem pewien czy to coś rozwiążę i czy tak można.

Jeśli nie ten dział to wybaczcie ale przeszukałem całe forum i ten się nadał najbardziej.

Użytkownik kosa006 edytował ten post 07 06 2012 - 16:01

  • 0

#2 czisaz

czisaz

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 24 05 2012 - 09:33

Trochę odwiedzin przez te pare dni ale widzę że cięższa sprawa bo 0 odzewu dodam tyle ze doinstalowałem drugi system na innej partycji tak aby piki systemowe tego pierwotnego nie były używane podmieniłem plik kernel.dll bez żadnego problemu co mnie bardzo zdziwiło i wiedziałem że coś jest nie tak no i nie myliłem się. Po ponownym uruchomieniu komputera dochodzi do wyboru systemów akceptuje ten z podmienionym plikiem komputer myśli dobrą chwilę i uznaje że uruchomi się ponownie czyli nowy plik trochę tam zamieszał. Po kolejnej gafie już brakuje mi pomysłów.


Jak to jest możliwe że nawet gdy zainstalowałem inny system był ten sam błąd a wcześniej format całego dysku. Nie wydaje mi się aby bibliotek była w MBR dysku bo przecież mamy do niej dostęp no i mogłem ją zmienić wiec taka chora myśl odpada :E Wina chyba nie leży po stronie instalki windowsa lecz gdzies w jego otoczeniu.. ?

Mogłem edytować temat ale celowo tego nie zrobiłem aby temat był znowu jako nie przeczytany może ktoś go pominął a zna odpowiedz pozdrawiam :)

  • 0

#3 Qauke

Qauke

    Expert

  • 5 156 postów

Napisano 24 05 2012 - 09:38

Poczytaj sobie tu , i daj znać czy to coś pomogło .

Brak punktu wejścia procedury SetDllDirectoryW.
http://mozillapl.org...hp?f=15&t=43563
http://forum.dobreprogramy.pl/nie-moge-zaktualizowac-flash-player-t488140.html

Użytkownik qauke edytował ten post 24 05 2012 - 09:40

  • 0

#4 czisaz

czisaz

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 27 05 2012 - 11:10

Dzięki za pomoc ale rozwiązałem problem sam dochodząc do wniosku że przed formatem działało a teraz nie wiec wina aktualizacji windowsa ^^ Pod latarnią najciemniej takie banalne że aż zbyt banalne rozwiązanie :E Tez z tego względu że wcześniej nie robiłem żadnych aktualizacji o których bym wiedział i zbiło mnie z tropu.

Dzięki za pomoc pozdrawiam.

  • 0

Zobacz więcej tematów z tagiem: kernel32.dll Adobe Flash Player



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych