Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problem z dźwiekiem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Dadramel

Dadramel

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 20 07 2015 - 21:56

Cześć,

 

Pojawił się u mnie problem z dźwiękiem. Widoczny jest chociażby patrząc na ikonę dźwięku która randomowo zmienia zmienia się na taką kiedy dźwięk jest wyłączony, raz przełącza się na słuchawki, raz na głośniki z laptopa pomimo tego że słuchawki są podłączone. Kiedy je podłączam działa normalnie przez chwile potem znowu przełącza na glośniki z laptopa (pomimo że słuchawki są podłączone), kiedy je odłączam to przez jakiś czas dalej tak robi podłączając się pod słuchawki których nie ma, czasami na sekundy wyłącza w ogóle dźwiek.

 

Nie próbowałem odinstalować sterowników jeszcze, ale windows mówi że są aktualne, może coś z portem usb, ale dziwne by było aby tak nagle zaczął świrować. Słuchawki działają np. na telefonie normalnie, kupione 2 miesiące temu.

 

Podstawowe informacje systemowe:

WIndows Vista 32 bity

HP Pavilion dv6000



  • 0

#2 krystiananimals

krystiananimals

    Obserwator

  • 8 postów

Napisano 23 07 2015 - 18:33

Można spróbować przeinstalować sterownik/system. Od razu piszę, że strzelam. Ale można też przeskanować kompa antywirusem. Zobacz jak w trybie awaryjnym. Jak masz pod ręką linuxa też możesz z niego sprawdzić, inny system i sterownik, to może da jakiś efekt. Jak będzie dobrze działać to chociaż będzie wiadomo że to coś z systemem/sterownikiem.

Wysłane z mojego QUANTUM 4 przy użyciu Tapatalka

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych