Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problem z Wordem.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 wrobelj

wrobelj

    Początkujący

  • 55 postów

Napisano 15 05 2013 - 21:17

Witam! Mam taki problem z Wordem: po stronie prawej mam taką rubrykę "Wprowadzenie" w której jest okienko "Otwórz", a w nim są różne szablony (wzory). Niektóre są potrzebne a inne nie, i te które są mi niepotrzebne chciałem usunąć z tego programu i z tego okienka.Proszę o poradę w jaki sposób  to można zrobić, bo usuwając sam plik nic nie daje i w tym okienku dalej figuruje jego nazwa.Za odpowiedź serdecznie dziękuję i pozdrawiam.

Widok Worda.jpg




#2 Celdur

Celdur

    Republic of Gamers

  • 6 100 postów

Napisano 22 05 2013 - 08:18

Na ekranie Opcje trybu konserwacji kliknij opcję Dodaj lub usuń funkcje, a następnie kliknij przycisk Dalej.

Na ekranie Instalacja niestandardowa zaznacz pole wyboru Wybierz zaawansowane dostosowywanie aplikacji, a następnie kliknij przycisk Dalej.

Na ekranie Dostosowywanie zaawansowane kliknij wskaźnik rozwijania obok pozycji ZA006052284.gifMicrosoft Word dla Windows.

Kliknij wskaźnik rozwijania ZA006052284.gif obok pozycji Kreatorzy i szablony.

Dla każdej karty, którą chcesz usunąć w oknie dialogowym Szablony, kliknij strzałkę obok nazwy karty, a następnie kliknij polecenie Niedostępne.

Kliknij przycisk Aktualizuj.

Podczas następnego otwarcia okna dialogowego Szablony karty, które ustawiono jako niedostępne, nie będą wyświetlane.

 

Może to rozwiąże problem.



Użytkownik Celdur edytował ten post 22 05 2013 - 08:18

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych