Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problem z GTX 660, czy czymś innym ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Hi Im Derpy

Hi Im Derpy

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 11 04 2015 - 14:26

Witam.

Od pewnego czasu mam problem z komputerem.
Mianowicie, gdy gram w różne gry jak np. CS:GO, lub Tera. Po jakimś czasie gry nagle mam "dziwny freeze ekranu" i gra jakby stopuje sie. Nie mogę nic kliknąć, i ta gra po pewnym czasie przechodzi w tryb "brak odpowiedzi". Kolejnym przykładem jest gdy przeglądam różne strony, i chce odświeżyc jedną - to nie mogę, ponieważ odświeżanie strasznie długo sie ładuje i nie chce załadować. Sprawdzalem zasilacz miernikiem, wymienilem go na nowy bo myslalem ze to bedzie przyczyna tego bledu. Pisze ten post na zakładce "Karty graficzne" ponieważ tylko ona została nie sprawdzona w moim sprzęcie, a chciałbym dowiedzieć się czy może ona być przyczyną tego problemu. Sprawdzałem temperatury HWMonitorem, takze OCCT, mierzylem miernikiem napiecie w zasilaczu, sprawdzałem pamięci RAM programem Memtest86, zaaktualizowałem bios, sprawdzałem dysk programem HD TUNE (health status:ok) I ODRAZU DODAJE - to nie wina gry. Przy CS'ie czasami gdy klikam w cos jest taki dziwny dźwięk - tzn. dłuższy niż normalny, tak jakby zbugowany. Komputer gdy pracuje, tak dziwnie syczy.. Nie wiem jak określić taki dźwięk, gdy jest ścinka w grze, przestaje i pracuje normaalnie, lecz gdy znowu włącze grę znowu syczy, ogólnie cały czas syczy.. Gdy przyłożyłem ucho wydawało mi się że to procesor taki dźwięk wydaje.Bardzo proszę o pomoc, ponieważ nie moge przez to grać, Kolega z tego forum pomagał i zmieniał mi opcje w "AutoRuns" pomogło na kilka dni, po jakimś czasie poszedłem przejść się z psem, na 2h i zostawiłem komputer włączony z grą, gdy przyszedłem, komputer miał czarny ekran i w górnym lewym rogu pisało coś o "Boot" już nie pamiętam co dokładnie...
z góry dziękuje
Pozdrawiam.

CPU - AMD FX(4100) Quad-Core Processor
GPU - GIGABYTE GTX 660
Zasilacz - Huntkey 600 w
RAM - 8GB
Płyta głowna - ASUS M5A78L-M LE

Komputer jest nowy, jedynie co mu brakuje to chłodzenie... (mam na myśli lepszej obudowy, wentylatorków itp) 
0
  •  


Użytkownik jackass edytował ten post 11 04 2015 - 15:33

  • 0

#2 makensis

makensis

    Naczelny

  • 5 036 postów

Napisano 11 04 2015 - 16:00

A temperatury podzespołów sprawdzałeś? Poszukaj innego testera dysku, spróbuj też uruchomić grę bez włączonej karty dźwiękowej i zaktualizuj sterownik Intel (płyty głównej).



  • 0

#3 Hi Im Derpy

Hi Im Derpy

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 11 04 2015 - 16:30

http://imgur.com/CwHxKhD,PM2Af2u,flwZtjw

tutaj są zdjęcia z HD TUNE innego, i HW Monitora.

Zaaktualizowałem sterowniki płyty głownej



  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych