Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problem z Bluetooth


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 wojta121

wojta121

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 09 09 2008 - 17:06

Witam! Kupiłem na allegro BT i mam problem z zainstalowaniem, bo na początku jak włoże wpłyte wyskakuje takie coś, że mam do wyboru Vista i XP vs 2000. Jak wybieram to drugie to instaluje sie i wyskakuje komunikat, że Windows może mieć problem z czymś tam w przyszlości lub teraz i, że odradza instalacji. Potem wyskakuje kreator znajdowania nowego sprzętu i nieda się go wyłączyć, aż do czasu deinstalacji. Potem daje od nowa instalacje wybieram Vista ( mam win XP) i sie instaluje, jednak nie wiem jak mogę cokolwiek przesłać.

Dołączone sterowniki to bluesoleil.

  • 0

#2 yasiu18

yasiu18

    Początkujący

  • 120 postów

Napisano 09 09 2008 - 18:30

Po uryuchomieniu programu nacisnij to wielkie, pomaranczowe slonce na srodku (bluetooth w tel musisz miec wlaczony). Po znalezieniu urzadzenia przez program, kliknij dwa razy na nie, a podswietla Ci sie niektore ikonki na gorze. Kliknij dwa razy na czwarta, czy piata (takie dwie kartki) i otworzy sie okno. To bedzie Twoje urzadzenie (tel). I tam do odpowiedzniego folderu przerzucasz pliki.

  • 0

#3 wojta121

wojta121

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 09 09 2008 - 21:20

Ok podświetliły sie ale żadnego okna nie ma co sie mialo otworzyć. A potem jest connection failed
  • 0

#4 yasiu18

yasiu18

    Początkujący

  • 120 postów

Napisano 10 09 2008 - 18:33

Przed podlaczeniem z bluetooth otworzy Ci sie male okienko i na komp i na tel z prosba o podanie hasla. Na obydwu urzadzeniach musisz podac takie samo (np. "0"). Po podaniu powinno sie otworzyc :)

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych