Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problem wielkością czcionki, ikon, menu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 emkaUL

emkaUL

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 01 06 2007 - 11:09

Witam, od 2 dni mam pewien problem z którym nie moge sobie poradzic, dałem kompa do formatowania kumplowi i po formacie kumpel ustawił jakis dziwny rozmiar okien, ikon, pasków, dosłownie wszystkiego, wszystko jest jakoś dziwnie małe, nawet strony w przeglądarce są pomniejszone a tekst jest tak malutki ze trudno sie czyta, niestety kumpel wczoraj wyjechał i nie mam się do kogo zwrócic jak to zmienic, a mocno mnie to denerwuje, jezeli ktos by wiedział jak powrócic do normalnych rozmiarów byłbym wdzięczny. Na dole dodaje kilka screenów zebyscie zobaczyli jak to wygląda.
Na zrzutach tego az tak dobrze nie widać, ale mozna zobaczyć jak drobny jest tekst

Screen 1
Screen 2
Screen 3
Screen 4


//Temat przeniesiony. Dla problemów z systemem Windows XP jest odpowiedni dział.
Hugster


  • 0

#2 Aman

Aman

    Windows 98/XP/Vista/Ubuntu

  • 955 postów

Napisano 01 06 2007 - 17:17

Nic nie jest źle ustawione, wszystko jest tak jak powinno być po formacie. Tobie wydaje się że jest wszystko pomniejszone, ponieważ pewnie Twój kolega po sformatowaniu komputera ustawił większą rozdzielczość monitora niż miałeś wcześniej i dlatego to dla ciebie dziwnie wygląda. Wystarczy zmienić rozdzielczość, kliknij prawym przyciskiem myszy na pulpicie -> Właściwości -> zakładka Ustawienia -> w polu rozdz. ekranu ustaw na odpowiadającą tobie

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych