Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problem (ram)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 OLN1990

OLN1990

    Obserwator

  • 6 postów

Napisano 08 12 2008 - 21:09

Witam,
W dniu dzisjejszym postanowilem dołożyć pamiec ram. Miałem 512 i dokladnie tyle samo chciałem dołożyć. Po włożeniu do środka, postanowiłem włończyc komputer i tu spotkała mnie nie miła nie spodzianka. Otóż komputer pracował normalnie ale nic nie pojawiało sie na ekranie. Z uwagi na podobne problemy w przeszłości ( przecholowałem w podkręcaniu procka i mialem dokładnie taką samą sytuację ) wyjęłem nowy ram i zgodnie z tym co kiedyś przynioło efekt wjęłem i włozyłem baterie BIOSU.. Ale tym razem rezultatu nie ma. Co sie mogło stać i jak temu zaradzić ? Proszę o pomoc !

odświeżam temat

  • 0

#2 oskar93

oskar93

    Banned

  • 678 postów

Napisano 08 12 2008 - 22:06

Coz, tak to jest. Z ramami to czysta loteria, najlepiej jesli sa takie same, lub chociaz od tego samego producenta. Sprawdzales czy na samej dokupionej kostce komputer dziala?

  • 0

#3 OLN1990

OLN1990

    Obserwator

  • 6 postów

Napisano 08 12 2008 - 22:30

Znaczy ten dokupiony ram już wcześniej działał na moim komputerze ( byla robiona proba, jednka zmuszony byłem wyjąć z powodów o których nie będe tutaj pisał ) tylko wtedy jeszcze procesor nie był podkecony. Na samej dokupionej jak i na mojej starej)oddzielnie i razem) komputer pracuje ale nie ma sygnalu na monitor jak to wcześniej opisałem.

odświżam temat
  • 0

#4 lukasz784

lukasz784

    Stały użytkownik

  • 159 postów

Napisano 01 01 2009 - 18:21

Miałem, bardzo podobny problem, a jego skutkiem (czego w życiu bym się nie spodziewał) był zabrudzony slot na RAM, musisz po prostu go przedmuchać, albo jeśli masz sprężarkę to poprostu jej użyj;]

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych