Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problem lg 24" 144hz


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Ariven

Ariven

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 20 01 2016 - 18:49

Witam, niecaly tydzien temu w czwartek doszedl mi monitor lg 24gm77-b, jak wiadomo do gier 144hz. Wlaczylem i dzialal tak jak miał dzialac, podlaczylem pod dvi i ustawilem na 120 hz i bylo git, kilka minut pozniej podlaczylem drugi monitor i smigal tez normalnie.
 
Wczoraj dokupilem kabel displayport, no i jak wiadomo juz obsluguje 144hz wiec przelaczylem na 144 - tez nic mu nie bylo.
 
Dzisiaj chce wlaczyc kompa i wyskakuje mi rozdzielczosc 800x600, no nic loguje sie wchodze w ustawienia, no i pisze ze monitor Nieznany, i nie dalo sie zmienic wogole rozdzielczosci. No to wylaczylem kompa z gniazdka , podlaczylem monitor pod dvi i nic, brak sygnalu. (drugi monitor wogole nie dziala mi dzisiaj) No to jeszcze raz podlaczylem pod displayport no i wkoncu da sie zmienic na 1920x1080 :D No ale... Nadal pisze ze monitor nieznany, i nie moge wogole przestawic czestotliwosci (hz) , wyskakuje mi tylko uzyj domyslnych ustawien, i nic nie moge wybrac. No i znowu drugiego monitora wogole nie lapie.... Nizej podaje screeny. 
 
PS: Zadnych sterownikow do monitora nie zainstalowalem, bo wyskakiwal blad "Installation Failed" i tyle, smigal bez sterow na 144 fullhd w grach wszystkie tryby fps dla gracza itp. teraz tez sie nie da zainstalowach chociaz probowalem...
 
W innym programie ktory mialem, displayfusion do pracy na 2 monitorach (konfiguracja itp) w ustawieniach monitora jest tylko 1hz i nie da sie zmienic :/
 
Jakies pomysly ?
 
  
 


  • 0

#2 Ariven

Ariven

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 20 01 2016 - 20:07

Problem rozwiazany, poprzelaczalem kable dvi/dp i wkoncu wskoczylo 144 :D



  • 0

#3 romanekkamil

romanekkamil

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 18 03 2016 - 18:51

Dzieki !



  • 0

Zobacz więcej tematów z tagiem: monitor lg 24 144hz do gier problem



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych