Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problem audio na plycie glownej GIGABITE GA-7VASFS


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 kopecioch

kopecioch

    Obserwator

  • 6 postów

Napisano 04 01 2007 - 21:06

Witam was serdecznie i oczekuje super pomocy.Zakupilem plyte glowna http://allegro.pl/item152383254_gigabyte_g..._firewire_.html i po zinstalowaniu sterownikow audio oraz sterownikow do plyty glownej dzwiek z glosnikow jest ale tylko na jednym plus subwofer.Glosniki nie sa zadnymi 5.1 a najprosciejszym zestawem creative P380 2.1.Dzwiek tak jak pisze slychac z jednego glosniczka a z drugiego nie.Balans jest w porzadku.Glosniki sprawne podpiete pod MP3 i dzialaja.Proze pomocy

  • 0

#2 Marix125

Marix125

    Starszy:

  • 1 394 postów

Napisano 04 01 2007 - 21:42

Rozumiem, że kable głośników są oznaczone - czarny i zielony ?

  • 0

#3 kopecioch

kopecioch

    Obserwator

  • 6 postów

Napisano 04 01 2007 - 22:51

Rozumiem, że kable głośników są oznaczone - czarny i zielony ?

W karte dzwiekowa od plyty glownej mam wpietego zielonego jacka od glosnikow creative P380(one maja tylko jednego jacka)Jakas przyczyna tego problemu.Bo nie wiem czy kupowac karte muzyczn jakas
  • 0

#4 Marix125

Marix125

    Starszy:

  • 1 394 postów

Napisano 04 01 2007 - 23:22

Próbowałeś wpinać do innych portów ?
  • 0

#5 kopecioch

kopecioch

    Obserwator

  • 6 postów

Napisano 05 01 2007 - 08:44

Próbowałeś wpinać do innych portów ?

Ale tam sa od mikrofonu i jeszcze jedno gniazdo in a do glosnikow jest to jedno out wiec nie mam innych mozliwosci
  • 0

#6 kopecioch

kopecioch

    Obserwator

  • 6 postów

Napisano 05 01 2007 - 20:23

A moze problem lezy w tym iz zmienilem plyte glowna z ECS k7vta3 na tego gigabita i nie robilem formata tylko przeinstalowalem sterowniki plyty glownej i od dzwieku audio
  • 0

#7 Marix125

Marix125

    Starszy:

  • 1 394 postów

Napisano 05 01 2007 - 21:06

Możliwe, że ma to z tym jakis związek <_<
  • 0

#8 kopecioch

kopecioch

    Obserwator

  • 6 postów

Napisano 06 01 2007 - 22:44

Możliwe, że ma to z tym jakis związek <_<

Niestety nie nic ni dalo to.Zauwazylem druga zecz zadna gra mi nie chce na tej plycie chodzic mam radeona x700Pro hybrid saphire.Jak wlaczam gre to lacza sie lecz pojawia sie taki jak by wolno odzwiezany obraz i lipa,komp lapie zwieche i resetuje sie sam.Zakupilem dodatkowo karte dzwiekowa lecz po zainstalowaniu i uruchomieniu kompa po ladowaniu standardowego loga Microsoft Xp i lata tam taki passeczek pojawia sie na cale 2 min czarny ekran i dopiero pokazuje sie strona logowania a po wyjeciu karty dzwiekowej szybciutko sie wlacza.Juz rece mi opadaja do tego kompa

No to naprawde juz mega dziwne.Poruszalem cos na plycie glownej i dzwiek jak byl z jednego glosnika prawego teraz jest na odwrot teraz jest z lewego a z prawego nic nie ma.Nie ruzalem kabli od glosnkow tylko na plycie glownej

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych